گوگل فهرست پر جست‌وجوترین موارد سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد

24 آذر 1399 ساعت 7:50

شرکت گوگل فهرست بیشترین موارد جست‌جو شده در سال ۲۰۲۰ را منتشر و اعلام کرد موارد مربوط به کرونا بیشترین میزان جست‌وجو را داشتند.


به گزارش  اوشیدا به نقل از خبرنگاران جوان، گوگل به صورت سالیانه فهرستی از موضوعاتی را که بیشترین میزان جست‌وجو در بین کاربران داشته است منتشر می‌کند. امسال نیز مانند هر سال شرکت گوگل فهرستی از موضوعات داغ خود را منتشر کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده بیشترین میزان موارد جست‌وجو شده توسط کاربران به طرح سوال مربوط می‌شد و اکثر مردم در میان جست‌وجو‌های خود از کلمه "چرا" استفاده کرده‌اند. امسال به دلیل شیوه ویروس کرونا، تقریبا بیشتر موارد جست‌وجو شده توسط کاربران به ویروس کرونا مربوط می‌شود و بسیاری از سوالات مطرح شده هم درباره این ویروس است.

گزارش گوگل به موضوعات پرطرفدار جست‌وجو شده، اخبار، افراد، نحوه انجام فعالیت‌های مجازی و موارد دیگر مربوط می‌شود و بر اساس داده‌های جمع آوری شده در ۷۰ کشور بدست آمده است. طبق اطلاعات منتشر شده از بیشترین موارد جست‌وجو در آمریکا، بالاترین میزان سرچ در گوگل به انتخابات این کشور مربوط می‌شود. دومین موضوع داغ در آمریکا به مرگ بازیکن مشهور بسکتبال این کشور یعنی Kobe Bryant و پس از این دو موضوع موارد جست‌وجو شده به شیوع ویروس کرونا مربوط می‌شود.

 فهرست پر جست‌وجوترین موارد سال ۲۰۲۰

موارد مربوط به کرونا بالاترین میزان جست‌جو در گوگل را به خود اختصاص داده است

اما در بخش جست‌وجو‌های پرسشی، بالاترین میزان جست‌وجو به سوالی درباره شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا و با عنوان چگونه دست‌ها را ضد عفونی کنیم مربوط می‌شود. دومین سوال پر جست‌وجو در گوگل به نحوه طراحی یک ماسک صورت با استفاده از پارچه مربوط است. سومین موضوع با جست‌وجوی بالا هم طرز تهیه قهوه است و پس از این موضوع طرز تهیه یک ماسک با پارچه‌های کوچک به میزان بسیار زیادی جست‌وجو شده است.

بخش بعدی موارد پرجست‌وجو نیز به ظاهر افراد و موضوع زیبایی ارتباط دارد و عبارت "چگونه مو مرد‌ها را در خانه کوتاه کنیم" بالاتری میزان جست‌وجو را داشته است.


کد مطلب: 72507

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdca0mn0.49nuw15kk4.html

اوشیدا
  http://oshida.ir