تیراندازی مرگبار در ایالت «جورجیا» آمریکا

22 خرداد 1400 ساعت 11:06

طی یک حادثه تیراندازی در یکی از شهرهای ساحلی ایالت «جورجیا»، دست‌کم ۹ نفر از جمله یک کودک دو ساله مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و دو نفر جان خود را از دست دادند.


به گزارش اوشیدا به نقل از فارس، در یک حادثه تیراندازی در شهر ساحلی «ساوانا» واقع در ایالت جورجیا آمریکا دست‌کم ۹ نفر از جمله یک کودک دو ساله مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و دست‌کم دو نفر از آن‌ها جان خود را از دست دادند.

شبکه تلویزیونی «WSAV» گزارش کرد، پلیس شهر ساوانا گزارش کرد که اواخر شب گذشته به وقت محلی (جمعه شب)، گزارشی را از یک حادثه تیراندازی دریافت کرده است و بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که دست‌کم ۹ نفر از جمله یک نوجوان ۱۳ ساله و کودک دو ساله مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.
 
طبق این گزارش، نیروهای پلیس مرگ دست‌کم دو فرد بزرگسال در این حادثه را مورد تأیید قرار داده‌اند اما تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره مظنون یا مظنونین این حادثه منتشر نکرده‌اند و تنها به این جمله بسنده کرده‌اند که تحقیقات درباره این رخداد در جریان است.
 
شبکه آمریکایی «سی ان ان» با این حال گزارش کرد که در حادثه تیراندازی در ساوانا دس‌کم یک نفر جان خود را از دست داده است.
 
طبق این گزارش، حدود ساعت ۲۱:۰۰ جمعه شب به وقت محلی (۰۵:۳۰ روز شنبه به وقت تهران)، مأموران پلیس ساوانا گزارشی درباره وقوع یک حادثه تیراندازی در محله خانه‌های «فرد وسلز» دریافت می‌کند.
 
«بیانکا جانسون» یکی از سخنگوهای اداره پلیس ساوانا در این خصوص گفت: «افسران پلیس وارد شدند و چندین قربانی پیدا کردند. در این زمان، ما در مجموع ۹ قربانی داریم که در اثر اصابت گلوله زخمی شده‌اند و از ۹ نفر یکی از بزرگسالان جان خود را از دست داده است».
 
وی ادامه داد که وضعیت جسمانی برخی از زخمی‌های این حادثه جدی و وضعیت برخی دیگر وخیم است.
 
علی‌رغم آن که آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا، روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می‌شود که بسیاری از آن‌ها مرگبار است، لابی سلاح در ایالات متحده به اندازه‌ای قدرتمند است که تاکنون کنگره این کشور حاضر نشده اقداماتی را برای محدود کردن حمل سلاح انجام دهد.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 73796

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcb0zbz.rhbf9piuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir