امام جمعه شهر علی اکبر:

غدیر سند هویت شیعه و سند پویایی اسلام است

25 مرداد 1398 ساعت 15:08

نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اشرافیان برگزار شد.


به گزارش اوشیدا ، حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان امام جمعه شهر علی اکبر در خطبه های نماز جمعه شهر علی اکبر شهرستان هامون با اشاره به آزادی نفتکش ایرانی که جبل طارق عدوانی توقیف کرده بود گفت: مقاومت و ایستادگی و خودباوری باتکیه به سلاح ایمان رمز اقتدارایران اسلامی است.
وی افزود:در ماجرای آزادی نفتکش انگلیسی ها تحقیرشدند و دیپلماسی اقتدار جواب داد و دست برتر رزمندگان اسلام بیش از هر زمان دیگری نمایان شد در حالی که نفتکش انگلیس هنوز در چنگ قدرت ایران است یعنی در مقابل قلدری استکبار باید با دیپلماسی اقتدار مقابله کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفیان تصریح کرد: غدیر سند هویت شیعه و سند پویایی اسلام است.
وی ادامه داد: باید اعیاد غدیریه به بهترین نحو ممکن برگزار شود چرا که غدیر بهترین فرصتی است تا شادی حلال ر ا درجامعه ترویج داد.
امام جمعه شهر علی اکبر گفت:از فراخوان ریاست دستگاه قضا در فضای مجازی و طلب همکاری و همیاری از عموم مردم برای کمک در امر تحقق عدالت و مبارزه با فسادتقدیرو تشکر می کنیم .
وی بیان داشت: این رویکرد جدید دستگاه قضا ، قدمی موثر در تحقق عدالت در دهه پنجم انقلاب اسلامی است با توجه به اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه دوم انقلاب تاکید ویژه دارند بر عدالت و مبارزه با فساد و فسادستیزی مطالبه‌ای عمومی است و موجب تثبیت و حفظ اصول و گفتمان اصیل نظام می‌شود.
حجت الاسلام اشرافیان همچنین خاطرنشان کرد: باید مردم مشارکت تنگاتنگی با دستگاه قضا و نیروهای امنیتی داشته باشند و همان‌طور که سخنگوی قوه قضاییه اعلام گفت کسانی که مفاسد اداری و اقتصادی و هر نوع فسادی را گزارش دهند مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند و دستگاه قضا مبارزه بی امان بامفاسداقتصادی رادربرنامه دارد لذا مردم می توانند هر نوع فساد سوء مدیریت رانت خواری و تضییع بیت المال را گزارش بدهند .

انتهای پیام/


کد مطلب: 67649

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcb90b0.rhbzapiuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir