فرماندار نیمروز:

بزرگترین منطقه کانون ریزگردها فاقد اداره محیط زیست است

5 مرداد 1398 ساعت 10:25

فرماندار شهرستان نیمروز از عدم وجود برخی از ادارات در این شهرستان گلایه کرد.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ محمد علی قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز در نشست جنبش عدالتخواه دانشگاه زابل و جوانان عدالتخواه سیستان گفت: عدم کار تیمی باعث پسرف در منطقه خواهد شد و همچنین نپذیرفتن نقد سازنده و روحیه ی تخریب گری و فساد به باورهای مردم آسیب میزند.
وی افزود: تمام سعی خود را در جهت تحقق شرایطی بهتر برای مردم بکار خواهیم گرفت زیرا مردم انقلابی سیستان با وجود اینکه شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند ، حق بیشتری از وضعیت کنونی دارند.
قهرمانی تصریح کرد: برای بهبود شرایط فعلی نیاز به همدلی و وحدت است چرا که در کنار یکدیگر سرعت کارها افزایش پیدا خواهد کرد.
فرماندار شهرستان نیمروز تصریح کرد: نبود بیمارستان و مراکز بهداشتی مناسب و مجهز ، عدم وجود بانک ملی و جایگاه سوخت از سری مشکلات مهم در شهرستان نیمروز است.
قهرمانی خاطر نشان کرد: نیمروز وسیع ترین منطقه ی سیستان است که به تنهایی ۵۷درصد سیستان را شامل میشود و بیشترین وسعت دریاچه هامون و کانون اصلی ریزگرد در این شهرستان قرار دارد ولی با این وجود از اداره محیط زیست و سایر ادارات محروم می باشد.

قهرمانی یکی از مهمترین اهداف خود را اشتغال زایی عنوان کرد و گفت : در جلسات متعددی که با استاندار سیستان و بلوچستان برگزار شد، قول حمایت از تمام طرح های کارآفرینی در این شهرستان از وی گرفته شده است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 67469

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcb9ab0.rhbz0piuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir