هفته دولت فرصتی برای بیان خدمات است

1 شهريور 1398 ساعت 14:11

نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام وحیدی در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.


به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام وحیدی امام جمعه موقت شهرستان زابل در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت:هفته دولت فرصتی است تا دولتمردان بتوانند زحمات خود را به استحضار مردم برسانند.
وی افزود: در تاریخ هر ملت،فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده ی سرنوشت و سازنده ی فرهنگ آن ملت است.
وی بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده و همچنین جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم،حرکت خود را آغاز کرد.
حجت الاسلام وحیدی ادامه داد: در این میان شهادت دو شخصیت فداکار اسلام،رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند،فصلی به نام هفته دولت در تاریخ انقلاب اسلامی گشود.
امام جمعه موقت زابل تصریح کرد: علت نام گذاری چنین هفته ای بر این است که دولت شهید رجایی نخستین دولت مکتبی بود که پس از حاکمیت لیبرال ها بر کشور،عهده دار امور شد.
وی گفت: این دولت در آن دوران بحرانی بیشترین حد تلاش و کوشش را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب از خود نشان داد تا آن جا که جان خویش را در این را فدا کرد.

امام جمعه موقت زابل خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در مورد شهیدان رجایی و باهنر می فرمایند که شهید باهنر مرد بی تظاهری بود که که هیچ کس از ظاهر آرام او نمیفهمد که در باطن،ذهن و اندیشه مواج او چه می گذرد.
وی ادامه داد: شهید رجایی با صبر،متانت،حوصله ی زیاد و با قبول دردها و رنج های قلبی و غیر قابل افشایی که داشت،توانست بنی صدر خائن را رسوا کند و به زمین بکوبد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 67694

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcba0b0.rhbz9piuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir