واکسن آنفلوآنزا به ۸۰ هزار راننده تاکسی اختصاص می‌یابد؟

9 مهر 1399 ساعت 10:09

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از درخواست این سازمان از وزارت بهداشت جهت تأمین واکسن آنفلوآنزا برای ۸۰ هزار راننده تاکسی خبر داد.


به گزارش اوشیدا به نقل از فارس؛ علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران درباره برنامه‌های این سازمان جهت حمایت از رانندگان تاکسی برای تهیه واکسن آنفلوآنزا با توجه به آغاز فصل پاییز اظهار داشت: رانندگان تاکسی جزو افرادی هستند که روزانه با تعداد زیادی مسافر در ارتباط اند و احتمال ابتلای آنها به ویروس کرونا و آنفلوآنزا نسبت به سایر افراد جامعه بیشتر است.

وی افزود: هر چند که تاکنون سازمان تاکسیرانی اقدامات زیادی را جهت حمایت از تاکسیرانان برای تامین ماسک و مواد ضدعفونی این افراد انجام داده است ولی حمایت‌های همه جانبه از رانندگان تاکسی با توجه به شرایط کرونا و مشکلات اقتصادی امری حائز اهمیت است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه تعداد زیادی از رانندگان تاکسی در پایتخت افراد مسن و یا مبتلا به بیماری‌های خاص هستند، گفت: تامین واکسن آنفلوآنزا برای رانندگان مورد توجه سازمان تاکسیرانی قرار گرفته است.

قنادان خاطرنشان کرد: بر همین اساس از مسوولان مربوطه در وزارت بهداشت درخواست داریم اقدامات لازم را جهت تامین واکسن آنفلوآنزا برای ۸۰ هزار راننده تاکسی انجام دهند چرا که سلامت رانندگان در حفظ سلامت مسافران و سایر افراد جامعه نیز بسیار مهم است


کد مطلب: 71725

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcbszbz.rhb85piuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir