با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دین خود را به حاج قاسم ادا خواهیم کرد/ سیلی اصلی به آمریکا توسط مردم زده خواهد شد

21 بهمن 1398 ساعت 10:18

امامان جمعه شهرستان های زهک و هیرمند از آحاد ملت خواستند تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به جنایات آمریکا بدهند.


حجت الاسلام حسن خدری امام جمعه شهرستان زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: فجر پیروزی انقلاب اسلامی از جمله روزهایی است که حضرت آقا به آن تاکید دارند.
وی افزود: توجه به اینکه چهار دهه از انقلاب اسلامی گذشته است و وارد دهه پنجم می شویم مشخص شده است که این انقلاب شکوهمند صاحب دارد و دست های غیبی حافظ و نگهبان آن هستند.
وی ادامه داد: در برهه ای از زمان که بسیاری از افراد فکر می کردند که انقلاب اسلامی دارد از مسیر خود منحرف شده شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی باعث شد تا مشخص شود انقلاب زنده است .
وی خاطرنشان کرد: شهادت حاج قاسم انقلاب اسلامی ایران را بیمه کرده است و نشان داد که آرمان های انقلاب همان ارزش های ابتدای انقلاب است.
امام جمعه زهک تصریح کرد: ما معتقد هستیم که انقلاب صاحب دارد و دارد آن را مدیریت می کند. وی ادامه داد : شهادت حاج قاسم برگ زرینی دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است ، ما نیز با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دین خود را به آن سردار بزرگ ادا خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: با شرکت در راهپیمایی فردا بار دیگر نشان خواهیم داد که ما حاج قاسمی هستیم .
حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند نیز در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی افزود: در سراسر ایران مردم به دلیل جنایات بی رحمانه آمریکا از جمله به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی نفرت بیشتری از این جنایتکاران پیدا کرده اند.
امام جمعه شهرستان هیرمند با بیان اینکه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن هر سال با شکوه برگزار می شود ادامه داد: حضور حد اکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان از آن خواهد داشت که آمریکایی ها هیچ جایگاهی در میان افکار ملت ایران ندارند. وی تصریح کرد: آمریکا سال هاست با برنامه ریزی و جنگ رسانه است بر این باور هستند که پروژه نفوذ را پیاده کرده اند اما حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی اهداف آنها را خنثی کرد.
حجت الاسلام گزمه خاطرنشان کرد : از این رو با توجه به اینکه آمریکایی ها از جنایت اخیر خود احساس خرسندی می کنند باید به آنها نشان داد که با ملت بزرگ ایران طرف هستند.
وی بیان داشت: سیلی اصلی به آمریکا به دست مردم ولایی و انقلابی مردم زده خواهد شد. امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: مردم استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره وحدت و همدلی را به نمایش می گذارند.انتهای پیام/


کد مطلب: 69134

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcc0sqe.2bqo18laa2.html

اوشیدا
  http://oshida.ir