در مراسم 22 بهمن عنوان شد؛

مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند/ آمریکا 400 سال بعد هم هیچ غلطی نمی تواند بکند

22 بهمن 1399 ساعت 12:19

مراسم ۲۲ بهمن ماه در شهرستان زابل با حضور مردم ولایت مدار این شهرستان صبح امروز برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل گفت: چهل و دو سال است که با وجود مشکل و تحریم نظام با قدرت ، صلابت و شوکت به راه خودش همچنان ادامه می دهد.

وی افزود:مردم مالک اصلی انقلاب اسلامی هستند و تا زمانی که مردم در راه آرمان های آن حرکت کنند هیچ قدرتی نمی تواند خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کند.

امام جمعه زابل تصریح کرد: این مردم بودند که در کنار رهبری داهیانه امام امت و امروز در کنار صلاله پاک پیغمبر خلف صالح آن رهبر معظم ما حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) صف به صف که بنیان مرصوص ایستاده اند و خواهند ایستاد.

حجت الاسلام عزیزی بیان کرد: بنده به نمایندگی از این مردم شجاع به کسانی که بعد از چهل ودو سال گذشته از انقلاب به دنبال سهم خواهی های قومی و قبیله ای و امثال اینها هستند، می گویم،اربابان شما و بزرگتر از شما ،آمریکای جهانخوار و اذناب آنها هیچ غلطی نتوانستند بکنند ، شما هم به جز بردن عرض خود کاری نخواهید کرد.

وی همچنین گفت: چهل و دو سال که نه چهارصد سال هم باشد ملت با قوت ، با قدرت ، با صلابت پای انقلاب خودش ایستاده است.

وی ادامه داد: قطره قطره خون شهدا مایه عزت ، آبرو و شوکت ملت است لذا قدرت و عزت مندی که امروز به دست آورده ایم به برکت خون این افراد است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 73049

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdccoxqm.2bq108laa2.html

اوشیدا
  http://oshida.ir