برنامه حمله به اسرائیل و اردن و کشتن رئیس جمهور مصر

جام نیوز , 30 ارديبهشت 1393 ساعت 9:12

اوشیدا: «اسرائیل تدابیر امنیتی در مرزهای شمالی را افزایش داده است... در صحرای سینا هم آن ها نفوذ خود را تا قاهره گسترش داده اند تا بتوانند رئیس جمهور مصر را به قتل برسانند.»


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: آموس گیلاد، رییس اداره امنیت دیپلماتیک وزارت جنگ اسرائیل درباره بحران سوریه و آینده تروریست های مورد حمایت غرب در این کشور، هشدار داد.

به نوشته جروزالم پست (Jpost)، وی تاکید کرد: القاعده و گروه های تروریستی بدون محدودیت درحال انجام عملیات ها نظامی هستند و ۱.۵۰۰ اروپایی یا افراد دارای پاسپورت خارجی در سوریه می جنگند.

آموس گیلاد، درحال سخنرانی در کنفرانس امنیتی در تل آویوگیلاد افزود: آن ها دیر یا زود حملات تروریستی چشمگیری را در اروپا یا اسرائیل اجرا خواهند کرد. اسرائیل تدابیر امنیتی در مرزهای شمالی را افزایش داده است. این تروریست ها همچنین فشارهایی را بر کشور اردن تحمیل می کنند.

وی ادامه داد: القاعده پدیده جدیدی در نزدیکی مرزهای ماست. آن ها در لبنان و سوریه حضور دارند و برای حمله به اسرائیل و اردن برنامه داشته و تلاش می کنند، هرچند تابه حال موفق نبوده اند. در صحرای سینا هم القاعده نفوذ خود را تا قاهره گسترش داده تا بتواند رئیس جمهور مصر را به قتل برساند.


کد مطلب: 26989

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcdnn0x.yt09j6a22y.html

اوشیدا
  http://oshida.ir