اعلام تعداد مفقودان در ارتفاعات کلکچال، دارآباد و آهار/ فوت ۷ نفر قطعی شد

6 دی 1399 ساعت 21:49

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران تعداد مفقودان کلکچال،دارآباد و آهار در پی سقوط بهمن را اعلام کرد.


به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شاهین فتحی با اشاره به آخرین آمار جانباختگان، مصدومان و مدفونان در حادثه ارتفاعات شمال تهران اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار اخذ شده  7 نفر در کلکچال جان باخته‌اند که جنازه 6 نفر از آنها به پایین منتقل و در اختیار نیروی انتظامی قرار داده شده است.

 
وی  افزود: عملیات امداد، نجات و جستجو تا قبل از غروب آفتاب امروز ادامه خواهد داشت و فردا صبح ادامه عملیات انجام خواهد شد.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در رابطه با آمار  مفقودان در حادثه ارتفاعات شمال تهران تصریح کرد: بر اساس گزارشی که اخذ شده است 13 نفر در کلکچال به عنوان مفقودی اعلام شده بودند که از این 13 نفر 3 نفر به خانه بازگشته‌اند و از 10 نفر باقیمانده 7 نفر فوت شده و 3 نفر همچنان مفقود هستند.
 
به گزارش تسنیم، وی اضافه کرد: در منطقه دارآباد نیز 5 نفر مفقود بوده که هیچ کدام هنوز پیدا نشده‌اند. همچنین 3 نفر نیز در منطقه نامشخص مفقود بودند که بر اساس آخرین گزارش اخذ شده دو نفر از آنها به منازل خود بازگشته‌اند و یک نفر همچنان مفقود و در محدوده نامشخص قرار دارند.
 
فتحی گفت: یک نفر نیز در منطقه آهار مفقود است و انشاءالله عملیات جستجو و امداد و نجات فردا صبح با 16 تیم و با استفاده از بالگرد ادامه خواهد داشت.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 72654

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcdo905.yt0xk6a22y.html

اوشیدا
  http://oshida.ir