واکنش تند فرماندار زابل به شیوه خدمتی مدیر امور برق جدید زابل

25 ارديبهشت 1398 ساعت 9:27

فرماندار زابل گفت: مدیری که در این شهرستان تمایل به خدمت دارد باید شرایط خدمت به مردم را داشته باشد در غیر این صورت شایسته خدمتگذاری مردم نیست.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در حالی که چند روز از انتصاب امید رضا مشهدی مدیر امور برق شهرستان زابل نمی گذرد که بی نظمی های این مدیر در محل خدمت باعث واکنش شدید فرماندار شهرستان زابل شده است.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در پی گزارشات مردمی در خصوص عدم تکریم مردم در اداره امور برق شهرستان زابل مسئول حراست فرمانداری جهت صحت خبر به این اداره اعزام شد.
وی افزود: در همین رابطه مشاهده گردید که مدیر مجموعه بدون هماهنگی اقدام به ترک شهرستان کرده است ، و کارکنان این اداره که باید جوابگو مردم باشند در دفاتر خود حضور ندارند که این موضوع باعث سردرگمی افراد شده است.
گنجی گفت: در تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت توزیع برق سیستان مراتب گزارش شد و از شیوه خدمتی این مدیر که وظیفه اصلی او تکریم مردم فرهیخته زابل است گلایه هایی عنوان شد.
فرماندار زابل ادامه داد: مدیری که در این شهرستان تمایل به خدمت دارد باید شرایط خدمت به مردم را داشته باشد در غیر این صورت شایسته خدمتگذاری مردم نیست.

انتهای پیام/


کد مطلب: 66897

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcfecdv.w6dv1agiiw.html

اوشیدا
  http://oshida.ir