روز قدس روز اتحاد مسلمانان جهان است

11 مرداد 1392 ساعت 10:36

اوشیدا: جوهره تمام فعالیت ها و توطئه ها در سطح منطقه اسرائیل است


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:هوشنگ ناظری فرماندار زابل در خصوص اهمیت راهپیمایی روز قدس به خبرنگار اوشیدا گفت:روز قدس روزمهمی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثبت و ضبط شد.این روز با توجه به تحولات منطقه ای و جهانی که الان شاهد آن هستیم نه فقط برای مردم فلسطین بلکه برای تمام مسلمانان جهان حائز اهمیت است.
وی افزود:حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار مهم است ومردم ما همانگونه که در انتخابات حماسه آفریدند در این روز بزرگ هم حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.
ایشان ادامه داد:اثرات مثبت حرکت مردم در روز قدس  برای همه مسلمانان و بخصوص مسلمانان فلسطین رقم خواهد خورد.اتفاقاتی که در سطح منطقه در حال روی دادن است هدف تمامی این توطئه ها تسخیر و تاراج منافع مسلمین در سطح منطقه در جهت منافع غرب صورت می گیرد.
ناظری ادامه داد:جوهره تمام این فعالیت ها و توطئه ها در سطح منطقه اسراییل است و اگر تمام مسلمانان با هم متحد و اشاره ای به صهیونیست کنند و اسراییل را دشمن اصلی خود بدانند قطعا اثرات مثبت آن برای خود مسلمین خواهد بود
وی گفت:به گفته مقام عظمای ولایت هرشخصی،هر فردی برعلیه اسراییل بخواهد عمل کند ما از این شخصیت دفاع می کنیم واز گفتن این مطلب هیچ ابایی نداریم.


کد مطلب: 10807

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcfecdy.w6dxxagiiw.html

اوشیدا
  http://oshida.ir