رئیس بنیاد شهید شهرستان زابل در گفتگو با اوشیدا:

دشمن با راهبردهای جدید خود می خواهد جوانان ما رزمنده نباشند

16 آذر 1393 ساعت 11:44

فیروزی با اشاره به تفاوت های جنگ سخت و نرم افزود: تلفات جنگ سخت برای ما مقدس بودند ولی تلفات جنگ نرم نه تنها مقدس نیستند بلکه در نظر اکثر مردم مورد نفرین نیز قرار می گیرند.


حمید فیروزی رئیس بنیاد شهید شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان داشت: امروز دشمن با تغییر تاکتیک ، به جنگ فرهنگی و ناجوان مردانه  روی آورده که یکی از سلاح های دشمن ماهواره است.

وی ادامه داد: شبكه‌هاي ماهواره‌اي آثار نامطلوب فردي واجتماعي‌ بر روي شهروندان گذاشته است چرا که اغلب برنامه‌هاي پخش شده در اين رسانه‌ها در تضاد با ارزش‌هاي اسلامي- ايراني وهنجار‌هاي عمومي جامعه و مروج فرهنگ و ارزش‌هاي سازندگان و گردانندگان اين شبکه هاست.

فیروزی با اشاره به تفاوت های جنگ سخت و نرم افزود: تلفات جنگ سخت برای ما مقدس بودند ولی تلفات جنگ نرم نه تنها مقدس نیستند بلکه در نظر اکثر مردم مورد نفرین نیز قرار می گیرند.

 
وی با بیان اینکه ماهواره ها نماینده شیطانند اضافه کرد: دشمن با راهبرد های جدید خود می خواهد جوانان ما رزمنده نباشند بلکه ناخلف و بزهکار باشند.

رئیس بنیاد شهید زابل در ادامه با اشاره به این مطلب که دست‌های از برنامه‌ھای فارسی زبان که از شبکه‌ھای ماھواره‌ای پخش می‌شود، برنامه‌ھای سیاسی است، تصریح کرد: چنین برنامه‌ھایی در مواجھه با نظام و انقلاب و ارزش‌ھای سیاسی ماست و با توجه به اینکه سابقه آنھا برای ما روشن است، قطعاً از جانب دشمنان ایران و نظام و دشمنان انقلاب ساخته شده و بودجه آن در دولت‌ھای غربی تصویب و تامین می‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد: این برنامه‌ھای ھجو و بی‌خاصیت ماھواره‌ای معمولا اثرات بسیار مخربی داشته و بعضاً برنامه‌ھایی ھستند که فساد اخلاقی در آنھا به وضوح قابل مشاھده است. تاثیرات منفی ناشی از تماشای چنین برنامه‌ھایی غیر قابل انکار بوده و این اثرات منفی خصوصاً بر جوانان و نوجوانان بیشتر از سایر افراد و بزرگسالان خواھد بود.
فیروزی در پایان گفت: امروز انقلاب اسلامی جهانی شده و خون شهدا عالم گیر،هرکجای دنیا که یک حرکت عدل طلبانه در جریان باشد ایران اسلامی مدد کار آنها خواهد بود،ملت بزرگ ایران و امت حزب الله پس از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی سرافراز و سربلند بوده و هست.

انتهای پیام/


کد مطلب: 35855

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcftcdm.w6dttagiiw.html

اوشیدا
  http://oshida.ir