امام جمعه هیرمند:

گروه های جهادی کلید حل مشکلات کشور هستند/ غدیر پر رنگتر از همیشه برگزار شود

25 مرداد 1398 ساعت 14:18

امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: فرهنگ جهادی کار کردن باید ادامه پیدا کند و در همه جامعه نهادینه شود.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام چمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت: آزادگان در زندان های رژِم بعثی توانستند از انقلاب و یاران رزمنده خود به خوبی دفاع کنند.
وی افزود: بدترین شکنجه ها در این زندان ها نصیب رزمندگان اسلام شد اما صبر آنها بر همه مشکلات غلبه کرده بود که در نهایت سربلند بیرون امدند چرا گه الگو آنها حضرت زینب و امام سجاد (ع) بوده است.
امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: دشمن در صدد ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی است ، لذا باید در مسیر امیر المومنین (ع) حرکت کنیم تا گزند نقشه شوم دشمنان در امان بمانیم.
وی ادامه داد: غدیر باید پر رنگ برگزار شود ، چرا که این موضوع امر پیامبر است، که فرموده اند باید به فرزندان خود واقعه غدیر را بیاموزید.
امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: در روز عید غدیر مهمانی بگیرد و شکم فقرا را سیر کنید چرا که این روز ، عیدی بزرگ برای وحدت مسلمانان جهان است.
حجت الاسلام گزمه خاطرنشان کرد: هر فردی که عاشق امام علی (ع) است باید تلاش کند تا در روز عید سنگ تمام بگذارد.
امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: باز شدن گره از مشکلات کشور امروز کار گروه های جهادی است.
وی ادامه داد: هر کجا کار جهادی آغاز شد ، موفقیت از آن شهر و منطقه بوده است ، لذا مردم هر روستا که گروه های جهادی در آن منطقه حضور می یابند به یاری گروه های جهادی بشتابند و آنها را تنها نگذارند.
وی گفت: فرهنگ جهادی کار کردن باید ادامه پیدا کند و در همه جامعه نهادینه شود.
امام جمعه هیرمند بیان داشت: در جریان سیل سیستان چند گروه جهادی ده ها گروه دیگر را به منطقه کشاندند و فعالیت شبانه روزی رابرای خدمات رسانی به مردم آغاز کردند.
وی گفت: این نوع فعالیت ها می تواند کشور را به سوی پیشرفت سریع سوق دهد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 67646

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdciqqaq.t1ay52bcct.html

اوشیدا
  http://oshida.ir