آیین گرامی داشت روز شوراها در شهرستان زابل برگزار شد

10 ارديبهشت 1398 ساعت 8:26

مراسم گرامی داشت روز شوراها در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد.


به گزارش اوشیدا ؛مراسم گرامی داشت  روز شوراها  با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، ائمه جمعه شهرهای زابل و بنجار، اعضای شوراهای اسلامی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد.
در این مراسم فرماندار شهرستان زابل ضمن تبریک روز شوراها اظهار داشت : ایران یکی از دموکراتیک ترین کشورهای جهان است چرا که امورات و سرنوشت مردم با نظر و رای و اراده خودشان تحقق می باید و نمونه بارز آن انتخاب اعضای شوراهای اسلامی است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه شوراها و دهیاری ها باید باطرح و برنامه بدنبال منابع درامدی پایدار برای توسعه شهرها و روستاها باشند ،افزود : اعضای شوراهای اسلامی با تلاش و پشتکار فراوان بدنبال تحقق خواسته های بحق مردم باشند و به اعتماد آنان پاسخ شایسته ای ارائه دهند.

غلامرضا گنجی همچنین از اهتمام اعضای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران در بحث مدیریت سیلاب تقدیر نمود و بیان داشت : بعضا مشاهده می شود احداث بناها در روستاها خارج از چارچوب ضوابط و مقررات است.

فرماندارشهرستان زابل ادامه داد : عدم رعایت حریم رودخانه ها و انهار در روستاها مشکلات عدیده و خسارات جانی و مالی را بدنبال دارد ، لذا باید حل این معضل به جد در دستور کار شوراها و دهیاران برابر قانون قرار گیرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان زابل احداث شبکه فاضلاب روستایی را یکی از نیازهای روستاها برشمرد و تصریح کرد : دولت بودجه و اعتبارت خوبی را برای توسعه و ایجاد اشتغال در روستاها اختصاص داده است که باید به بهترین شکل تدبیر و هزینه شود.


انتهای پیام/


کد مطلب: 66765

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcjiaem.uqemmzsffu.html

اوشیدا
  http://oshida.ir