آقای کلانتری یک لیوان از آب زابل بخور !!

22 مهر 1397 ساعت 13:44

در حاشیه بازدید رئیس حفاظت محیط زیست کشور از تالاب هامون،برخی از مردم منطقه سیستان مشکلات خود را با وی در میان گذاشتند.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در حاشیه بازدید رئیس حفاظت محیط زیست کشور از تالاب هامون،برخی از مردم منطقه سیستان مشکلات خود را با وی در میان گذاشتند.
یکی از شهروندان سیستانی منطقه صابری، تالاب هامون را به کولری در سیستان تشبیه کرد و گفت: برای پیگیری مشکلات بارها نامه نگاری و به ادارات مربوطه مراجعه کرده ایم اما باز هم این تالاب با مشکلات بسیاری رو به رو است.
وی افزود: ما بارها به خود شما هم نامه نگاری کرده ایم اما باز هم ، پاسخ مناسب و حتی عملکرد قابل توجهی مشاهده نکرده ایم.
این شهروند سیستانی خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات بارها مکاتبات خود را ارسال کرده ایم اما نه تنها پاسخی دریافت نکرده ایم بلکه،کار به بازداشت و دادگاه نیز کشیده شده است.
وی بیان داشت: رودخانه های سیستان نیاز به لایروبی دارند، و سازمان محیط زیست موظف است تا مسیر هایی که به وسیله ریگ و خاک بسته شده اند را بازگشایی کند.
یکی از زنان سیستانی نیز با اشاره به آلودگی آب سیستان گفت: در جمع مردم و نماینده سیستان قول بدهید که مشکلات محیط زیستی را حل می کنید تا در سفر بعدی با جان و دل از شما پذیرایی کنیم.
وی افزود: یک لیوان آب از آب شربی که مردم در این منطقه می خورند را، شما نیز میل کنید، تا بدانید وضعیت آب در سیستان به چه وضعیتی دچار شده است.انتهای پیام/


کد مطلب: 64686

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcjmmem.uqexozsffu.html

اوشیدا
  http://oshida.ir