داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
شهید سلیمانی گروه های کوچک را به جبهه بزرگ مقاومت تبدیل کرد
کد مطلب: ۷۲۶۹۷
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۴
حجت الاسلام مجتبی عزیزی گقت: حاج قاسم هسته های جدا و ضعیف را تبدیل به قوی ترین جبهه مبارزاتی جهان کرد.
شهید سلیمانی گروه های کوچک را به جبهه بزرگ مقاومت تبدیل کرد
حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: بعد از انقلاب اسلامی ایران هسته های مبارزه ای در کشورهای مختلف منطقه بوجود آمد که در افغانستان ، پاکستان ، کشمیر، سوریه و لبنان و نقاط دیگر مانند یمن شاهد حضور هسته های مقاومتی بوده ایم.

وی افزود: با انقلاب اسلامی گروه های مقاومت در دنیا تقویت شدند و یکی از ماموریت های سردار دلها و سپاه قدس این بود که این حلقه ها را به هم وصل کند هرچند از حیث برد بین المللی کار دشواری بود.

وی خاطرنشان کرد: هنر شهید حاج قاسم سلیمانی این بود که هسته های مقاومت را در دنیا تبدیل به جبهه مقاومت کرد واین اتفاق بزرگی بود، اتفاقی که واقعا یک جنگ جهانی را می شود گفت شهید بزرگوار اداره کردند.

حجت الاسلام عزیزی ادامه داد: از هنرهای شهید سلیمانی این بود که به همه فهماند که حقیقت قدرتمند تر از برخی واقعیت های باطل است.

امام جمعه زابل گفت: امکانات و توانامندی های ظاهری جبهه مقاومت نسبت به آنها واقعا کمتر بود اما قدرت ایمان ، فرماندهی مبتنی بر اتکال خدای متعال این جنگ را به گونه ای مدیریت کرد که همه خسارت برای جبهه استکبار شد.

وی تصریح کرد: چند هزار نفر خونشان را روی زمین های سوریه و عراق به زمین ریخت تا امروز این مرز امنیتی ما تا این عمق پیش رود این مدیریت جهادی حاج قاسم است.

امام جمعه زابل افزود: در عرصه دیپلماسی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک دیپلمات حرفه ای و دقیق بودند که وقتی دیدار سرنوشت ساز را با رئیس جمهور روسیه داشتند، ۴۸ ساعت بعد از جلسه این شهید بزرگوار با رئیس جمهور روسیه رزم ناوهای روسیه به سمت مدیترانه حرکت کردند.

وی گفت: حاج قاسم دنیای اسلام را از انفعال از حیث امنیتی و نظامی فعال کرد، امروز در یک سنگر از ترک آذربایجانی تا افغانستانی و هندی،پاکستانی و یمنی همه در سنگر و هدف و یک راه واحد حرکت می کنند این هنر حاج قاسم بود.

وی خاطرنشان کرد: حاج قاسم هسته های جدا و ضعیف را تبدیل به قوی ترین جبهه مبارزاتی جهان کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark