داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در پی در گذشت همسر و مادر شهیدان دولتی مقدم ، هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زابل پیام تسلیتی صادر نمود
کد مطلب: ۳۷۰۴۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۳۶
مادری فاضله که با تأسی از حضرت زهرای اطهر (س) در تربیت فرزندان خویش الگوی شایسته‌ای برای زنان شد و زینب گونه وصال عزیزانش شهیدان دولتی مقدم را به مقام قرب ربوی با آغوش باز پذیرفت.
در پی در گذشت همسر و مادر شهیدان دولتی مقدم ، هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زابل پیام تسلیتی صادر نمود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: در پی در گذشت همسر و مادر شهیدان دولتی مقدم ، هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زابل پیام تسلیتی صادر نمود که متن پیام به شرح ذیل می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون
مرحومه حاجیه خانم مریم آبتین همسر فداکار شهید غلامعلی و مادر شهیدان محمود و علی اصغر یکی از شیر زنانی است که بحق مصداق آیه شریفه (والذيـن آمـنـوا و اتـبـعـتهم ذريتهم بايمان الحقنا بهم ذريتهم و ما التناهم من عملهم من شى ء كـل امـرى بـمـا كـسـب رهـيـن)( و کساني که ايمان آوردند و فرزندانشان [به نوعي] در ايمان از آنان پيروي کردند، فرزندانشان را [در بهشت] به آنان ملحق مي کنيم و هيچ چيز از اعمالشان را نمي کاهيم؛ هر انساني در گرو اعمال خويش است ) بود،مادری فاضله که با تأسی از حضرت زهرای اطهر (س) در تربیت فرزندان خویش الگوی شایسته‌ای برای زنان شد و زینب گونه وصال عزیزانش شهیدان دولتی مقدم را به مقام قرب ربوی با آغوش باز پذیرفت.
مادری که هرگاه او را می دیدیم ، یاد همرزمان شهیدمان برایمان تداعی می گشت ،مادر ! سلام ما را به همرزمانمان برسان و به آنان بگو تا پای جان بر سر آرمانهایتان ایستاده ایم .
از خداوند متعال برای آن بانوی گرانقدر که پس از سال ها دوری اینک در جوار همسر و فرزندان سرافراز و رشیدش آرام گرفته علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان بالأخص یادگار ۸ سال دفاع مقدس ، فرمانده شجاع ، ازاده و جانباز سرافراز جناب سرهنگ حاج جعفر دولتی مقدم صبر جمیل و اجرجزیل طلب می نماییم .

هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زابل

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark