داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
از ابتدای طرح نوروزی تاکنون؛
خدمات رسانی به یک هزار و ۸۰۰ نفر مسافر توسط هلال احمر شهرستان زابل
کد مطلب: ۵۸۴۷۷
تاریخ انتشار:شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان زابل عنوان‌کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به یک هزار و ۸۳۰ نفر مسافر توسط امدادگران و جوانان خدمات ارائه شده است.
خدمات رسانی به یک هزار و ۸۰۰ نفر مسافر توسط هلال احمر شهرستان زابل
اصغر قورزهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: طرح نوروزی از ۲۵ اسفند در شهرستان زابل آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد یافت که در این راستا از زمان آغاز این طرح تاکنون به یک هزار و ۸۳۰ نفر توسط امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان زابل خدمات ارائه شده است.

وی افزود: در حال حاضر ۶ پایگاه امدادی و غیرامدادی از جوانان و امدادگران شهرستان زابل در نقاط مختلف زابل جهت خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی مستقر شده اند.

قورزهی تاکید کرد: به منظور ارائه خدمات بهتر ۶۳ نفر از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان زابل با پنج خودرو در این طرح حضور یافته اند و به طور شبانه روز پاسخگوی نیازهای مردم و مسافران هستند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان زابل همچنین گفت: گشت زنی توسط خودروهای هلال احمر در جاده ها، توزیع بروشور، کمک به حادثه دیدگان سوانح رانندگی، ارائه مشاوره به رانندگان، ایجاد فضای دوستدار کودک و نمازخانه از جمله خدماتی است که در طرح نوروزی هلال احمر در شهرستان زابل ارائه می شود.

وی با بیان اینکه، عرضه و فروش صنایع دستی و غذای محلی در چادرهای فرهنگی توسط جوانان هلال احمر انجام می شود خاطرنشان کرد: طرح بهرفت از دیگر خدماتی است که به منظور کاهش سوانح رانندگی توسط جمعیت هلال احمر در نوروز ۹۶ اجرایی شده که تاکنون با استقبال خوبی همراه بوده است.

وی با عنوان اینکه، فضایی جهت اسکان موقت مردم در چادرهای هلال احمر ایجاد شده در پایان بیان داشت: گروهی از بانوان جمعیت هلال احمر در قالب بانوان توانا در ایام نوروز به مسافران و گردشگران بانو خدمات ارائه می دهند.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark