داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
قتل دو کشاورز هامونی بر اثر اختلافات ملکی/پدر و پسر قاتل در دام پلیس
کد مطلب: ۷۴۱۸۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹
فرمانده انتظامی استان از قتل دو کشاورز هامونی طی درگیری ناشی از اختلافات ملکی و شناسایی و دستگیری سریع قاتلین خبر داد.
قتل دو کشاورز هامونی بر اثر اختلافات ملکی/پدر و پسر قاتل در دام پلیس
به گزارش اوشیدا؛ سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دهم مهرماه سال جاری خانواده ای در شهرستان هامون با مراجعه به پلیس آگهی شهرستان از مفقودی پدر ۵۵ ساله و داماد ۴۱ ساله خانواده که برای فعالیت کشاورزی بر سر زمین های زراعی رفته بودند خبر دادند.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان هامون با حضور در محل و طی گشت زنی در اطراف زمین های کشاورزی جسد آنها را در حالی که آثار ضربات جسم سخت بر سر و صورت آنها مشهود بود کشف کردند.

سردار طاهری بیان کرد: با انتقال اجساد به پزشکی قانونی تحقیقات تخصصی پلیس برای دستگیری قاتلان آغاز که با سر نخ های بدست آمده در کمتر از ۲۴ ساعت عاملان این جنایت که مردی ۵۲ ساله و پسر ۳۹ ساله اش بودند شناسایی و هر دو آنان در اقدامی ضربتی دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: این پدر و پسر قاتل که از کشاورزان محل بودند هنگام دستگیری آثار ضرب بر سر و صورت داشتند که در ابتدا با دروغ پردازی و داستان ساختگی مبنی بر حمله سارقان مسلح به آنها و قتل ۲ مرد توسط سارقان قصد گمراه کردن ماموران را داشتند اما پس از رو به رو شدن با ادله پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به جنایت اظهار کردند.

سردار طاهری گفت: این جنایت به دلیل اختلافات ملکی در روز حادثه با مقتولان درگیر و با ضربات متعدد بیل آنها را به قتل رسانده اند.

وی خاطرنشان کرد: قاتلان پس از اقرار به جنایت ارتکابی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
Share/Save/Bookmark