داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
حضور کالدرون منتفی شد، سرمربی جدید تا فردا معرفی می‌شود
کد مطلب: ۶۸۸۸۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱
محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، سرمربی جدید این تیم ظرف امروز یا نهایتاً فردا معرفی خواهد شد.
حضور کالدرون منتفی شد، سرمربی جدید تا فردا معرفی می‌شود

محمدحسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. در نامه‌ای که جمعه شب هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با در نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای آقای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم  ژانویه به باشگاه اعلام کند که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است.‌ ما می‌خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم‌، اما برای توافق با گزینه‌های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.

وی افزود: ما تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی را که طی این مدت بین طرفین (هیئت مدیره و مدیرعامل با کالدرون) صورت گرفته است، برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم. البته قدر زحماتی را که آقای کالدرون متحمل شد، می‌دانیم، اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنهاست، مطلع شوند و بعد از شفاف‌سازی قضاوت کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: فقط می‌توانم بگویم ایشان بعد از طی نزدیک 10 روز و تحقق برخی خواسته‌های‌شان از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکرد. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیئت مدیره با مدیر برنامه‌های کالدرون نامه‌ای برای‌شان ارسال شد که حاوی نکات مهمی از جمله در نظر گرفتن شرایط مالی ویژه برای ایشان بود، اما با این وجود روز پنجشنبه ایشان‌ خواسته‌های مالی و غیرمالی مطرح کرد که برخی‌شان بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و البته بسیار فراتر از اخبار منتشره. با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه‌ای به ایشان داد، اما روز شنبه هم خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیچ نکته‌ای درباره نقل‌وانتقالات و گزینه‌های خارجی یا آلترناتیو ایرانی پاسخ نداد.

انصاری‌فرد یادآور شد: درباره مذاکراتی که از زمان بازگشت آقای کالدرون به آرژانتین تاکنون انجام شد هر آنچه که اتفاق افتاده با رعایت مسائل حرفه‌ای بیان خواهد شد. چیزی برای پنهان کردن نداریم و برخی از مسائلی را که قابل بازگویی باشد، بیان می‌کنیم و هواداران در جریان واقعیت‌ها قرار خواهند گرفت. ما شفاف‌سازی خواهیم کرد و مستند نکاتی را می‌گوییم که چقدر امتیاز داده شد تا ایشان برگردد، اما خبری نشد. منتظر شفاف‌سازی همراه  با مستندات باشید و بعد قضاوت کنید.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید و جذب بازیکن هم گفت: مذاکراتی با دو سه گزینه‌ خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشته‌ایم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان اظهار کرد: هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم، اما تمام تلاش‌ خود را می‌کنیم تا در دو روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد.  امروز (یکشنبه) در این رابطه بیشتر با هواداران صحبت خواهیم کرد و مسائل مربوط به آقای کالدرون را تشریح خواهیم کرد. ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید و نیاورند، در انتخاب سرمربی و بازیکنان خبرهای مهم و خوبی را به هواداران می‌دهیم.

Share/Save/Bookmark