داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
به مناسبت هفته دانش آموز
برگزاري يادواره شهيد حسين فهميده در دبيرستان نمونه نجمه زابل
کد مطلب: ۳۴۶۷۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۳
به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي يادواره شهيد حسين فهميده و 36000شهيد دانش آموز در دبيرستان دخترانه نمونه نجمه با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولين شهرستان زابل برگزار شد.
برگزاري يادواره شهيد حسين فهميده در دبيرستان نمونه نجمه زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا مراسم يادواره شهيد حسين فهميده  به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي در دبيرستان نمونه نجمه با حضور هوشنگ ناظري فرماندار، محمد ناظری فرمانده سپاه زابل و مسئولين دستگاههاي اجرايي برگزار شد.

منصور کیانی رییس اداره آموزش و پرورش زابل گفت: تربيت اساس و زير بناي تعليم مي باشد و اگر تربيت درست شود بسياري از مشكلات جامعه حل مي شود وي شهادت را يك درجه و اوجي دانست كه انسانهايي پرواز مي كنند و به آن درجه مي رسند.

وي در ادامه شهادت رانشانه تربيت صحيح شهداء دانست و خاطر نشان كرد: تمام شهداء همه درست تربيت شده اند و سلوك پيدا نمودند و نفسانيات خودشان را كشتند و از بالاترين ارزششان كه جان شان بود در راه معبود گذشتند تا به اين درجه رسيدند.

کیانی افزود: شهدای دانش‌آموز چراغ راه تعلیم و تربیت هستند.

کیانی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء را وظیفه و مسئولیت سنگینی دانست و گفت: این وظیفه ایست که امروز ما در آْموزش و پرورش برعهده داریم تا نسل نوجوان و جوان را با اهداف و راه شهداء آشنا کنیم.

وي خطاب به دانش آموزان گفت: ما بايد خرد و علم و دانش خودمان را در جهت سلوك الهي به كار ببريم زيرا آنجاست كه علم و دانش معنا پيدا ميكند.

در پایان مراسم از تعدادی دانش آموز بسیجی تقدیر بعمل آمد.

 انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark