داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
کیانی:
اعزام دانش آموز شهرستان زابل به اردوهای راهیان نورجنوب غرب کشور
کد مطلب: ۳۵۰۲۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۳
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان زابل گفت:214دانش آموز این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.
اعزام دانش آموز شهرستان زابل  به اردوهای راهیان نورجنوب غرب کشور
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا"دانش اموزان پسر شهرستان زابل به مناطق هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.
منصور کیانی افضلی مدیرآموزش وپرورش شهرستان زابل  در حاشیه مراسم اعزام این دانش آموزان گفت: کاروان راهیان نور زابل  متشکل از دانش آموزان پسر به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شد.
وی افزود: تعداد ۲۱۴نفر از دانش اموزان پايه دوم متوسطه دوم به همراه مربيان و سرپرستان در قالب ۵ دستگاه اتوبوس به مناطق جنگي هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل اظهار داشت: دانش آموزان اعزامی از شهرستان زابل  به مدت پنج  روز از مناطق  عملیاتی  دوران دفاع مقدس بازدید خواهند کرد.

منصور کیانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در هشت سال دفاع مقدس یبان کرد: هدف از اعزام دانش آموزان به این مناطق آشنایی نسل جدید با فرهنگ ایثار، شهادت و رشادتهای رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی می باشد.

وي در مراسم بدرقه زائران مناطق جنگی جنوب غرب کشور از دانش آموزان خواست تا خاطرات خويش را یادداشت نموده تا در پایان سفر  به سه نفر از كساني كه بهترين خاطره خود را به قلم آورده باشند هدايايي اهداء شود.
Share/Save/Bookmark