داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
آرمان های امام (ره) باید به نسل جوان منتقل شود
کد مطلب: ۷۰۱۵۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸
موسی سنچولی گفت: در برابر عظمت ایران امروز همه به زانو افتاده اند ، اما حربه دشمن تفرقه و جدایی بین ملت ایران است.
آرمان های امام (ره) باید به نسل جوان منتقل شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل در دیدار با ریش سفیدان این شهرستان با شاره به سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر گفت: در عملیات بیت المقدس رزمندگان اسلام توانستند شگفتی بزرگی را انجام دهند.

وی افزود: در این عملیات دشمن 16 هزار کشته داد و 19 هزار اسیر به جا گذاشت.

سنچولی تصریح کرد: اما پس از آن سازمان ملل آنقدر بر روی ایران فشار آورد که امام بعد از آن فرمودند پذیرفتن آن قطعنامه جام زهر است ولی من آن را نوشیدم.

وی در ادامه به 14 خرداد و رحلت امام (ره) اشاره کرد و گفت: آرمان های امام راحل باید امروز به نسل جوان منتقل شود.

سنچولی بیان داشت: سپاه یک اندیشه و یک تفکر است، با شهادت سردار سلیمانی ، بسیاری از مردم جهان به سوی انقلاب سوق داده شده اند.

وی ادامه داد: بسیاری از کارشناسان آمریکایی نیز حتی بر این باورند که شهادت سردار سلیمانی انقلاب ایران یک بار دیگر زنده شده است.

فرمانده سپاه زابل بیان داشت: قوی ترین منابع ملی در اختیار ایران است، لذا دشمن به دلیل بهره برداری از این منابع است که می خواهد انقلاب اسلامی را تضعیف کند.

وی ادامه داد: در بحث کرونا نیز ایران دومین کشور بعد از چین بود که اعلام کرد این ویروس به کشور رسیده است اما در ادامه همه جهان قدرت ایران را در مبارزه با این ویروس مشاهده کردند.

فرمانده سپاه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: در برابر عظمت ایران امروز همه به زانو افتاده اند ، اما حربه دشمن تفرقه و جدایی بین ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد: ریش سفیدان و معتمدین برای ایجاد اتحاد و وحدت در بین اقشار مردم، نقش بسزایی دارند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark