داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۲
امتیاز مثبت 
۷
 
اوشیدا از مشکلات مدرسه فوتسال سجاد زابل گزارش می دهد؛
تنها مدرسه فوتسال سیستان دارای مجوز رسمی دائمی از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی مورد بی مهری مسئولین قرار دارد
کد مطلب: ۳۸۳۹۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹
مربی مدرسه فوتسال سجاد زابل با ابراز گلایه از نبود امکانات مناسب در فصول مختلف سال در سالن های ورزشی گفت: وسایل سرمایشی موجود با توجه به گرمای بالا هوا کفاف سالن های ورزشی را نمی دهد
تنها مدرسه فوتسال سیستان دارای مجوز رسمی دائمی از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی مورد بی مهری مسئولین قرار دارد
صالح آتشگه مربی مدرسه فوتسال سجاد زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا از مشکلات و دغدغه های این مدرسه فوتسال در زابل گفت: ثبت نام دوره های آموزشی مدرسه فوتبال سجاد زابل از 15خرداد آغاز شده که این دوره آموزشی تا 15شهریور ادامه خواهد داشت.

آتشگه افزود: تاکنون 150 شاگرد در رده های سنی نونهالان، نوجوانان ،جوانان و امید در این دوره شرکت کردند که در هر رده سنی 20نفر انتخاب و در طول سال تمرین ها را ادامه می دهیم و همچنین هفته ای یک جلسه نیز برگزار می شود .

وی بیان کرد: از نظر استعدیابی در رده های مختلف سنی پتانسیل خوبی داریم اما متاسفانه در این مسیر حمایتهای لازم از سوی مسئولین صورت نمی گیرد.

مربی مدرسه فوتسال سجاد زابل افزود: دو اداره حامی هستند که یکی اداره  جهادکشاورزی نیمروز و اداره ورزش و جوانان برحسب وظیفه سالن در اختیار بچه ها می گذارند اما هزینه سالن دریافت می کنند.

وی با ابراز گلایه از نبود امکانات مناسب در فصول مختلف سال در سالن های ورزشی گفت: امکانات در حد اولیه است و حتی همین امکانات اولیه از جمله وسایل سرمایشی موجود با توجه به گرمای بالا هوا کفاف سالن ورزشی را نمی دهد و باید وسایل سرمایشی مجهزتری نصب گردد.

آتشگه عنوان کرد: وجود یک آبسردکن و رختکن های با ظاهری نامناسب و بدون امکانات امید بازیکنان را به یاس تبدیل می کند و ورزش را رها می کنند.

مربی مدرسه فوتسال سجاد زابل تصریح کرد: از مسئولان می خواهم توجه بیشتری به ورزش جوانان و نوجوانان داشته باشند با توجه به شروع فصل تابستان و نبود اقامتگاهای تفریحی و سیاحتی در سیستان سالن های ورزشی تنها مامن دانش آموزان در این فصل سال برای گذراندن اوقات فراغت است که لازم است مسئولین به امر توجه وافر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اعزام بازیکنان با هزینه شخصی مربی انجام می شود،بیان کرد: متاسفانه هیچگونه پشتیبانی از تیم نمی شود و با اینکه می دانند تیم برای تست به خارج از شهرستان باید برود ولی بازهم کمکی در این رابطه دریافت نکردیم.


کاپیتان تیم فوتسال استان گفت: تنها تفریح سالم در زابل ورزش است حالا چه فوتبال و یا هر رشته دیگر ،مسئولین باید فکری اساسی در این خصوص داشته باشند تا جوانان و نوجوانان این خطه به سمت و سوی آسیب های اجتماعی قدم برندارند.

آتشگه خاطر نشان کرد : برای 30 دوره قهرمان نوجوانان ، جوانان ،نونهالان و امیدهای زابل شده ام و تاکنون در بعضی از رده های سنی بعنوان کاپیتان تیم استان در مسابقات حضور داشتم .

وی یاددآور شد: تنها مدرسه فوتسال دارای مجوز رسمی دائمی از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی تیم سجاد زابل است که 9 سال سابقه فعالیت در زابل را دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
سیستانی
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۷:۰۸:۲۹
به امبد عنایت مسئولین به ورزش سیستان. ورزش تنها راه نجات کودکان در این منطقه محروم (9059)
 
احمدشیخ
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۱۱:۳۷:۰۷
به نام خداباسلام درسته حرف های اقاصالح ولی تکاورهم تیمه این همه سجاذ(شمال)روشکست میده یعنی قویترازسجاد(شمال)هستش وضعیتش بدترازسجادیاهمون شماله ماهمین دیروزسجادو6تایی کردیم من دروازه بان تکاورم ولی بازهم احترام خاصی براشون قاعلم سایت خوبیه ممنون اقاصالح کاش تکاورهم مثل همین سایت داشت علی علی (9287)