داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
در یدار مسئولین و امام جمعه نیمروز مطرح شد؛
مسئولین شهرستان باید رضایت مردم را فراهم کنند/تمام توان و امکانت را پای کار بیاورید و شهرستان را متحول کنید
کد مطلب: ۶۶۶۵۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: وحدت و همدلی باید دوباره در بین مسئولین شهرستان نیمروز برقرار شود و از نامهربانی پرهیز شود تا امورات مردم به خوبی انجام شود.
مسئولین شهرستان باید رضایت مردم را فراهم کنند/تمام توان و امکانت را پای کار بیاورید و شهرستان را متحول کنید
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، مسئولین نیمروز به مناسبت سال جدید و ایام شعبانیه با امام جمعه شهرستان دیدار داشتند و گزارشی از اقدامات انجام شده حوزه کاری خود و برنامه های سال جدید را ارائه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی ضمن تبریک سال جدید به ضرورت ایجاد وحدت و همدلی دوباره بین مسئولین شهرستان اشاره کرد و گفت: مسئولین باید رضایت مردم را فراهم کنند و از نامهربانی با یکدیگر پرهیز کنند زیرا مستقیما به مردم ضرر خواهد زد.

وی ضمن گلایه از عملکرد مدیریت سیاسی شهرستان در جهت حفظ اتحاد و انسجام در بین مسئولین برای پیشرفت شهرستان اظهار داشت: لازمه پیشرفت یک منطقه همکاری و همگامی تمام مدیران نهادها و سازمان ها در اجرای برنامه ها و اهدافشان نظام است، در وضعیت اختلاف بعضی از تلاش های مدیران دیده نمی شود.

امام جمعه شهرستان نیمروز تصریح کرد: با وجود کمبود اعتبار مدیران ادارات از جمله سپاه پاسداران بنیاد شهید، تبلیغات اسلامی، بخشداری مرکزی و خیرین در سال گذشته کمک بسزایی جهت اجرای برنامه های فرهنگی داشتند و به طور جهادی برای اجرای برنامه ها تلاش می کردند.

وی تاکید داشت: همه ی مسئولین باید همت کنند و تمام توان و امکانتی که در اختیار دارند را پای کار بیاورند تا امسال تحولی در شهرستان ایجاد شود.

امام جمعه نیمروز ضمن تشکر از زحمات ستاد نورزی شهرستان ابراز داشت: باید تلاش های مدیرانی که در این شهرستان به طور جهادی کار و تلاش می کنند بیشتر دیده شود و از زحمات آن ها تقدیر شود.

وی ابراز داشت: باید توجه ویژه ای به مراسمات نیمه شعبان داشت و به خوبی برگزار شوند تبلیغات اسلامی و همه ادارات در اجرای آن ها احتمام کامل را داشته باشند.

فرمانده سپاه نیمروز ضمن تبریک سال جدید از مدیران شهرستان به جهت همکاری در اجرای یادواره شهدای روحانی شهدای حادثه تروریستی تاسوکی و شهدای شهرستان نیمروز در پایان سال ۹۷ تشکر کرد.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark