داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
فرماندار نیمروز:
خبرنگاران چشمان بیدار جامعه/ کارخانه آرد راه اندازی می شود
کد مطلب: ۶۰۶۱۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
فرماندار شهرستان نیمروز گفت: خبرنگاران چشمان بیدار جامعه و گوش شنوای مردم و حلقه واسطه میان مردم و مسولان هستند.
خبرنگاران چشمان بیدار جامعه/ کارخانه آرد راه اندازی می شود
محمد حسین دهمرده در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: در حال حاضر در زمان انفجار اطلاعات به سر می بریم به طوری که زمانی که هر خبرنگار می تواند با انتقال سریع خبر و تحلیل آن جامعه را آگاه کند.

وی افزود: خبرنگار باید ضمن در نظر گرفتن وحدت، آن هم که در این استان وحدت از اهمیت خاصی برخوردار است ماهیت و نیت خبر را نیز در نظر بگیرد زیرا اگر خبری باعث شکستن این اتحاد شود آن دیگر خبر نیست و از یک فرد خبرنگار چنین کاری انتظار نمی رود بلکه این توطئه و دشمنی هست و دارای ارزش نمی باشد.

دهمرده ادامه داد: با تحویل سهمیه آرد به کارخانه تا چند روز آینده کارخانه آرد نیمروز بازگشایی می شود تا از این طریق گامی در راستای اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

وی تصریح کرد: این منابع تخصیص یافته و به شرکت نیرو ابلاغ شده تا با رها سازی آبهای ژرف منابع آبی برای این منطقه تامین شود.

فرماندار نیمروز در خصوص مسائل پیش آمده برای جالیزکاری در تالاب هامون اظهار کرد: این شغل فصلی می باشد و مردم باید در زمینه این اشتغال فصلی با همکاری خود زمینه اشتغالزایی را برای خود و دیگران فراهم کنند چرا که این زمین ها حاشیه دریاچه می باشد و همه مردم حاشیه رودخانه در آن سهم دارند و بسته به شرایط این دریاچه منبع درآمد دامداران و کشاورزان و نیز صیادان بوده و تمامی سختی های این قسمت به مردم حاشیه نشین دریاچه ختم می شده است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark