داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
تفکر بسیج در جامعه نهادینه شده است و کسی نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند
کد مطلب: ۷۳۲۱۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸
موسی سنچولی گفت: با توجه به نهادینه شدن تفکر بسیج در جامعه هیچ دشمنی نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند.
تفکر بسیج در جامعه نهادینه شده است و کسی نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند
به گزارش اوشیدا؛ جلسه هیات اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی شهرستان زابل با حضور فرمانده ناحیه مقاومت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی صبح امروز برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل گفت: دهه فجر به معنای واقعی باید تبیین اندیشه امام (ره) باشد.

وی افزود: امروز باید ببینیم که چقدر برای انقلاب کار کرده ایم، بنیان گذار انقلاب اسلامی ۱۶ سال از کشور خود تبعید شد و نهضت خود را در خارج از مرزها آغاز کرد.

سنچولی بیان کرد: مردم در نظام جمهوری اسلامی بالاترین ارزش را دارند، لذا هر کجا مسئولی برای مردم کار کند باید بر دستانش بوسه زد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل تصریح کرد: بسیج فرمول ابتکاری حضرت امام (ره) است و همه دنیا به شیوه های مختلف از این تفکر دارند الگو برداری می کنند.

وی ادامه داد: تفکر بسیج یک مکتب است و بسیاری از افراد رشد این تفکر را نمی خواهند اما با توجه به نهادینه شدن تفکر بسیج در جامعه هیچ دشمنی نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند.

سنچولی گفت: کسانی که در کشور دوست دارند برنامه های بسیج سمبل کاری شود باید بدانند که رشد بسیج روز به روز بیشتر می شود و این چنین تفکراتی را از ریشه خواهیم زد.

هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل نیز در این جلسه بیان کرد: بسیج به معنای خدمت واقعی در جامعه است.

وی ادامه داد: از نقاط قوت تفکر بسیج اتحاد و همدلی است که به فعالیت های گروهی می انجامد و در نهایت باعث پیشرفت کار خواهد شد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark