داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز:
بسیج فریاد بلند عدالت خواهی است
کد مطلب: ۷۲۲۲۸
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۷
میر اله سارانی گفت:در صحنه مبارزه با ویروس کرونا نیز امروز با قدرت در کنار مردم خواهیم بود.
بسیج فریاد بلند عدالت خواهی است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ میراله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز در میان خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: تفکر بسیجی امروز یک هدف است و خارج از مرزهای ایران جریان دارد.

وی افزود: بسیجی همواره بدون ادعا در همه عرصه ها وارد میدان می شود و کارها را سهل و آسان می گرداند چرا که این ماهیت بسیج است.

سارانی بیان کرد: در یک سال اخیر طرح های محرومیت زدایی و همچنین فعالیت های فرهنگی به همراه توزیع کمک های مومنانه از عمده فعالیت های بسیج در شهرستان نیمروز بوده است.

وی با بیان اینکه ۱۵۰ سری جهیزیه در بین نوعروسان شهرستان نیمروز توزیع شده است بیان داشت: آبرسانی به عشایر منطقه و همچنین توزیع نوشت افزار نیز از دیگر برنامه های بسیج در این شهرستان بوده است.

سارانی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰ برنامه در هفته بسیج امسال در شهرستان نیمروز اجرا می شود که همه این فعالیت ها با رعایت پروتکل های کامل بهداشتی انجام خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز تصریح کرد: بسیج همواره فعالیت هایی که برای مردم انجام می دهد وظیفه خود می داند، چرا که بدنه بسیج از مردم تشکیل شده است.

وی گفت: همانطور که در دفاع مقدس بسیجیان در میدان مبارزه حضور بهم رسانده بودند در صحنه مبارزه با ویروس کرونا نیز امروز با قدرت در کنار مردم خواهیم بود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark