داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
عدم استقبال مردم زابل از خرید انشعاب گاز شهری
کد مطلب: ۶۷۳۲۳
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
فرماندار زابل از عدم استقبال مردم این شهرستان از خرید انشعاب گاز خبر داد.
عدم استقبال مردم زابل از خرید انشعاب گاز شهری
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ پروژه گاز رسانی به زابل شاید یکی از مهمترین معضلات این شهرستان که در فصل زمستان با کمبود کپسول گاز مواجه می شود را مرتفع سازد.
با این حال استان سیستان و بلوچستان نسبت به دیگر استان ها خیلی دیر مشعل گاز در آن روشن شده است تا طعم تلخ محرومیت بیشتر در این استان حس شود.
اما با رسیدن گاز به زاهدان ، حالا گاز به نزدیکی های زابل رسیده است و در حال حاضر شرکت های گاز از طریق cng به مشترکین خود گاز رسانی می کنند.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: گاز از طریق CNG وارد زابل می شود و در مخازنی که با خودرو های سنگین حمل می شوند به مشترکین خدمات ارائه می دهند.
وی ادامه داد: هم اکنون با وجود این مخازن گاز در زابل می توانیم تعداد ۴ هزار خانواده را به صورت مستقیم از نعمت استفاده از گاز شهری بهره مند سازیم اما مردم زابل تا کنون جهت نصب لوله کشی گاز اقدام نکرده اند.
گنجی تصریح کرد با وجود اینکه جهت لوله کشی گاز شهری به منازل مبلغ ۵ میلیون تومان وام قرض الحسنه اهدا خواهد شد اما مردم علاقه و رغبتی به این موضوع ندارند.
فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: لوله گاز در دو مرحله به زابل خواهد رسید که فاز اول آن از زاهدان تا دوراهی و در فاز دوم از دوراهی به زابل خواهد بود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark