داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
تجمع بزرگ طلاب شیعه و سنی در زابل
کد مطلب: ۶۴۵۳۳
تاریخ انتشار:شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰
طلاب شیعه و سنی به مناسبت هفته دفاع مقدس درمصلی شهرستان زابل گرد هم آمدند.
تجمع بزرگ طلاب شیعه و سنی در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، مراسم تجمع طلاب شیعه و سنی به مناسبت هفته دفاع مقدس درمصلی شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل گفت: دشمن از جمهوریاسلامی ایران می ترسد به همین حاطر نیز مستقیم وارد جنگ نمی شود.
وی افزود: اقتدار ایران باعث شده است که نه تنها ابرقدرت های جهان بلکه استکبار جهانی نیز از ایران بترسند و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس را به دشمنی با ایران وادارند.
حجت الاسلام کیخا بیان داشت: در جنگ تحمیلی صدام از تمام جهات حمایت و تجهیز می شد اما اقتدار ایران در کنار ایمان رزمندگان باعث شد تا ایران به پیروزی برسد و ملتبزرگ ایران سرافراز شوند.
امام جمعه زابل گفت: دشمن بیکار نیست و مدام در حال فعالیت است، آنها زورشان نمیرسد تا مستقیم یقه به یقه بشوند لذا تمام توان و قدرت خود را محدود کرده است به جنگ نرم در همین راستا تحریم های کمرشکنی را برنامه ریزی کرده است.
وی تصریح کرد: تهاجم فرهنگی یکی دیگر از برنامه های دمن است، که ما باید این برنامه ها را بدانیم و بفهمیم و در همه عرصه ها مقاومت کنیم قطعا در این پیچ تاریخی هم با رهبری امام خامنه ای عبور می کنیم.
خطیب جمعه زابل گفت: امروز وظیفه ما این است که سرباز انقلاب باشیم، در حوزه های علمیه درس بخوانیم تا بتوانیم فرزندان انقلابی را روانه جامعه کنیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark