داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مرحله از 4 شهریور آغاز می‌شود / اعلام نتیجه نهایی در هفته اول و دوم مهرماه
کد مطلب: ۷۱۰۰۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۱
مدیرکل دفتر سنجش و آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام نیم‌سال تحصیلی مهر ماه این دانشگاه در دو مرحله از 4 شهریورماه خبر داد و گفت: نتیجه ثبت‌نام دانشجویان در هفته اول و دوم مهر ماه اعلام می‌شود.
ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مرحله از 4 شهریور آغاز می‌شود / اعلام نتیجه نهایی در هفته اول و دوم مهرماه

به گزارش اوشیدا؛ اسرافیل اعلاء مدیرکل دفتر سنجش و آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ثبت‌نام دانشجویان این دانشگاه برای نیم‌سال تحصیلی مهر ماه در دو نوبت انجام می‌شود،‌گفت: پذیرش دانشجویان کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای از ۴ تا ۱۱ شهریور انجام می‌شود.

*  پذیرش دانشجویان کارشناسی ناپیوسته از ۱۱ تا ۱۷ شهریور ماه

وی افزود: پذیرش دانشجویان مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته برای نیم‌سال تحصیلی مهر ماه از ۱۱ تا ۱۷ شهریور ماه انجام خواهد شد این در حالی است که در هر دو مرحله دانشجویان باید در زمان مقرر نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت‌‌نامی خود اقدام کنند.

* اعلام نتایج ثبت‌نام دانشجویان در هفته اول و دوم مهر ماه

اعلاء تصریح کرد: با هماهنگی که با سازمان سنجش انجام شده است دانشجویان باید از طریق سایت سازمان سنجش ثبت‌نام خود را انجام دهند. اعلام نتایج ثبت‌نام دانشجویان مرحله اول و دوم نیز در هفته اول و دوم مهر ماه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark