داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب زابل عنوان شد؛
ریش سفیدان سیستان و بلوچستان نقش ویژه ای در تامین امنیت بر عهده دارند
کد مطلب: ۶۷۴۱۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹
مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل امروز برگزار شد.
ریش سفیدان سیستان و بلوچستان نقش ویژه ای در تامین امنیت بر عهده دارند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل با حضور رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان، شورای تامین شمال استان و جمعی از معتمدین و ریش سفیدان منطقه در سالن جلسات فرمانداری زابل برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان گفت: دادستان به طور کلی وظیفه سنگینی در هر منطقه به عهده دارد که مسئولیت آن را بیش از پیش بیشتر می کند.
وی افزود: دادستان باید اولین کسی در هر شهرستان باشد که در قبال مشکلات جامعه احساس مسئولیت می کند .
حجت الاسلام حمیدی تصریح کرد: عملکرد دستگاه قضایی در هر شهرستان باید به طوری باشد که مردم پس از مراجعه به آن احساس رضایت و امیدواری کنند.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در این مراسم همچنین گفت: در مقایسه با سایر استان ها ، سیستان و بلوچستان بخصوص شهرستان زابل از امنیت بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: این امنیت و آرامش در جامعه به دستگاه قضا و همچنین نیروهای انتظامی باز می گردد که وظیفه تامین امنیت را در سطح شهر و جامعه بر عهده دارند.
فرماندار زابل ضمن تقدیر از عملکرد دادستان پیشین زابل تصریح کرد: امید است ریش سفیدان و همچنین معتمدین منطقه سیستان همانند سال های گذشته جهت تامین امنیت با دستگاه قضا همکاری لازم را انجام دهند.
محمد سرگزی دادستان پیشین شهرستان زابل نیز در این جلسه گفت: استکبار جهانی در راس آن آمریکا با انجام عملیات های تروریستی در مرزهای ایران و به شهادت رساندن دو تن از سبز پوشان نظام جمهوری اسلامی ایران باعث اتحاد بیشتر در بین مردم خواهند شد.
وی افزود: تحرکات دشمن در مرزهای ایران ، باعث می شود تا وظیفه ما نسبت به شهداء بیشتر شده و ریشه انقلاب اسلامی در این برهه از زمان قوی تر از قبل شود.
سرگزی خاطرنشان کرد: ریش سفیدان و معتمدین در منطقه سیستان نقش مهمی در تامین امنیت برعده دارند که بخش بزرگی از کاهش جرائم به واسطه این افراد میسر شده است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark