داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
در گفتگو با مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان زهک مطرح شد؛
ضرورت همکاری سازمان ها و دریافت کمک های مردمی/ ایجاد اشتغال برای زندانیان مهم ترین برنامه انجمن
کد مطلب: ۶۳۷۹۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان زهک گفت: ایجاد اشتغال برای زندانیان مهم ترین برنامه انجمن حمایت از زندانیان زهک در سال جاری به شمار می‌رود.
ضرورت همکاری سازمان ها و دریافت کمک های مردمی/ ایجاد اشتغال برای زندانیان مهم ترین برنامه انجمن
عباس میر در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: انجمن حمایت از زندانیان زهک در طول سال گذشته خدمات شایانی به مددجویان داشته به طوری که با این اقدامات توانسته بخشی از مشکلات این افراد را رفع کند.

وی افزود: توزیع سبد معیشتی، آزادسازی زندانیان بدهکار، توزیع بسته فرهنگی، لوازم تحریر و پوشاک مدارس بین دانش اموزان و خانواده مددجویان، ایجاد پارکینگ در آمد زایی و ایجاد اشتغال ویژه زندانیان از جمله فعالیت های انجمن در سال گذشته به شمار می‌رود.

میر تاکید کرد: این انجمن با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند که در این راستا نیازمند همکاری بیشتر نهادهای زیربط در خصوص حمایت طرح این انجمن می‌باشد.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان زهک تصریح کرد: ایجاد اشتغال برای زندانیان در حین طی دوران محکومیت و بعد از تحمل دوران محکومیت مهم برنامه انجمن در سال جاری به شمار می‌رود که در این راستا تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

وی بیان کرد: بررسی و پیگیری مشکلات خانوادهای زندانیان در سایر ارگان ها و حمایت های آموزشی از فرزندان مددجویان این انجمن از دیگر برنامه های انجمن حمایت از زندانیان زهک می باشد که برای دستیابی به این هدف نیاز به همکاری سایر ارگان ها و کمک های مردمی است.

میر تاکید کرد: ایجاد اشتغال به طور حتم کاهش تکرار جرم را دربردارد بنابراین انتظار می رود تلاش بیشتری از سوی تمامی دست اندرکاران شود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark