داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
وحدت اسلامی نظام را بیمه کرده است/مشکلات اقتصادی به دست جوانان حل خواهد شد
کد مطلب: ۷۱۸۹۶
تاریخ انتشار:جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۰
موسی سنچولی گفت: وحدت بین تشیع و تسنن، نظام جمهوری اسلامی را بیمه کرده است، امروز برادران اهل سنت نقش بسزایی در امنیت پایدار سیستان و بلوچستان دارند.
وحدت اسلامی نظام را بیمه کرده است/مشکلات اقتصادی به دست جوانان حل خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در بین نمازگزاران اهل سنت زابل ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی علیهم السلام گفت: تربیت عقلانی، منطقی و تربیت قانونی بشریت هدف اصلی نبی اکرم (ص) بود.

وی افزود: امروز باید دید که چرا فقط در ممالک اسلامی جنگ و کشتار وجود دارد، باید دید که آیا در مسیر منطقی و عقلانیت قرار گرفته اند یا بر خلاف آن حرکت می کنند.

سنچولی بیان کرد: دو هزار و ۵۰۰ سال است که بیگانگان منابع این کشور را غارت می کردند اما با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران دست آنها از این کشور برای همیشه کوتاه شد.

وی تصریح کرد: وحدت بین تشیع و تسنن، نظام جمهوری اسلامی را بیمه کرده است، امروز برادران اهل سنت نقش بسزایی در امنیت پایدار سیستان و بلوچستان دارند.
فرمانده سپاه زابل بیان کرد: کسانی که نیروهای ارزشی انقلاب را در مقابل نظام قرار می دهند خود فروخته های خارجی هستند که در حال تکمیل کردن پازل دشمن هستند.

سنچولی گفت: امام خمینی (ره) با دست های خالی و با اراده خداوند و همچنین پشتیبانی مردم در مقابل نظامی ایستاد که تا دندان مسلح بود.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای انقلاب اسلامی دشمن اغتشاشات داخلی ایجاد و در نهایت جنگ هشت ساله ای را بر علیه ایران آغاز کرد نظام نوپا انقلاب اسلامی که نیروهای مسلح آن با سلاح هم آشنایی نداشتند توانستند دست به کار بزرگ و تاریخی بزنند.

سنچولی بیان کرد: امام خمینی (ره) با اراده خود آمد و در جهان سربلند شد اما صدام با اراده دشمنان اسلام پدیدار شد و در نهایت به ذلت و خواری افتاد.

وی خاطرنشان کرد: پشتیبانی خدا در کنار عقلانیت و منطق بالاترین پشتیبانی است که می تواند انسان را به بالاترین درجه برساند،امروز ضربه ای که ما می خوریم از عدم عقلانیت است که از صدر اسلام تا کنون در بین برخی از افراد وجو داشته است و امروز هم برخی از دولت مردان آن را نادیده می گیرند.

وی ادامه داد: در عملیات بیت المقدس ۱۶ هزار کشته بر روی دوش صدام گذاشتیم و پس از این عملیات بود که دنیا برای پذیرفتن قعطنامه به امام (ره) التماس کرد.

سنچولی همچین بیان کرد: امروز سپاه در دنیا عظمت دارد وهر کجا که صدای مظلومی بلند شود به داد او خواهیم رسید، امروز بسیاری از مشکلات اقتصادی وجود دارد اما همه مشکلات به دست جوانان حل خواهد شد نباید چشم امید به غرب داشته باشیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark