داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اعتماد به آمریکا منجر به عقب افتادگی کشور می شود/گام دوم انقلاب ایران را شکوفا خواهد ساخت
کد مطلب: ۶۸۳۸۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰
بازیکن تیم ملی کبدی ایران گفت: فرمایشات رهبر انقلاب را باید سرمه چشم کرد و جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در راستای آنها گام برداشت.
اعتماد به آمریکا منجر به عقب افتادگی کشور می شود/گام دوم انقلاب ایران را شکوفا خواهد ساخت
معراج شیخ در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: آمریکا غیر قابل اعتماد است و کشوری نخواهد بود که بتواند در مذاکره پایبند به وعده باشد.

بازیکن تیم ملی کبدی ایران افزود: سیاست آمریکا بر آن است تا با قربانی کردن سایر کشور ها اقتصاد خود را قوی و منافع خود را گسترش دهد لذا این چنین کشور های که بدون اجازه در کار دیگر کشورها دخالت می‌کنند نمی توانند گزینه مناسبی برای مذاکره باشند.

بازیکن لژیونر تیم کبدی ایران خاطرنشان کرد: آن دسته از افرادی که فکر مذاکره با آمریکا را در سر می پروراندند بدانند که این کشور نمی تواند جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و بهبود اقتصاد مردم سودی عاید کشور کند.

بازیکن شاغل در لیگ برتر کبدی هند بیان داشت: فرمایشات گرانبهای رهبر انقلاب رهنمود های روشنگرانه ای است که با انجام آنها می توان در گام دوم انقلاب ، ایران را شکوفا و آینده ای بهتر برای نسل بعدی ساخت.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی تصریح کرد: توجه به اقتصاد داخل و همچنین بکارگیری نیروی جوان و اطاعت از فرامین رهبری راه نجات کشور از این پیچ و خم سیاسی خواهد بود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark