داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
افتتاحیه:
افتتاح خانه بهداشت روستای عبدالرحمن صفرزایی شهرستان هیرمند
کد مطلب: ۷۴۶۸۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴
ساختمان جدید خانه بهداشت روستای عبدالرحمن صفرزایی در زمینی با وسعت 100 متر مربع و اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
افتتاح خانه بهداشت روستای عبدالرحمن صفرزایی شهرستان هیرمند
به گزارش اوشیدا به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل، صبح امروز ۲۱ آبان با حضور محمد میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل، حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان هیرمند، سرهنگ سرگلزایی جانشین فرمانده سپاه هیرمند، بخشدار مرکزی، مسئولین شهرستان هیرمند و جمعی از اهالی روستا، ساختمان جدید خانه بهداشت روستای عبدالرحمن صفرزایی افتتاح شد.

محمد میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در این خصوص بیان کرد: این خانه بهداشت در ۱۰۰ متر مربع و با مبلغی بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان احداث و امروز به بهره برداری رسید.

میرزایی گسترش مراکز بهداشتی در مناطق محروم را یکی از مهمترین الویت های دانشگاه علوم پزشکی زابل دانست و افزود: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در تمام مناطق محروم و حتی دور افتاده منطقه سیستان، خانه های بهداشت دایر شده است.

وی همچنین تصریح کرد: با احداث این خانه بهداشت تعداد هزار و ۹۶۸ نفر ایرانی و ۳۸۴ غیر ایرانی از خدمات آن بهره مند می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان هیرمند نیز در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: احداث مراکز بهداشتی و درمانی در منطقه روند بسیار خوبی را طی کرده است که امیدوار هستیم این خدمات همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark