داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
مراسم آبروی کوچه ها، افتخارمحله ها در شهرستان زابل برگزار شد/ سرگرد نکویی: خانواده شهدا، سرمایه ی ملی هستند
کد مطلب: ۵۳۵۲۶
تاریخ انتشار:شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
مراسم آبروی کوچه ها، افتخارمحله ها با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زابل، فرمانده حوزه مقاومت بسیج الغدیر، بسیجیان و مردم محله بقار آباد در کنار منزل شهید خدامراد آبیل صفر برگزار شد.
مراسم آبروی کوچه ها، افتخارمحله ها در شهرستان زابل برگزار شد/ سرگرد نکویی: خانواده شهدا، سرمایه ی ملی هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج الغدیر در مراسم آبروی کوچه ها، افتخار محله ها اظهار داشت: این مراسم با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهیدان والامقام و گرامیداشت خانواده معظم آنها و همچنین ایجاد همدلی، همزبانی و وحدت کلمه با بهره گیری از فرهنگ ایثار، شهادت و یادآوری روحیه ایثار و فداکاری که منجر به پیروزی رزمندگان اسلام شد، برگزار شده است.

سرگرد پاسدار حسین نکویی با بیان اینکه جنگ بین ایران و عراق یکی از طولانی ترین نبردهای جهان به شمار می رود افزود: حرمت خانواده شهدا باید حفظ شده و با آنان همانند یک سرمایه ملی و با ارزش برخورد شود.

وی ادامه داد: از آنجایی که خانواده های معزز شهدا چشم وچراغ این ملت به شمار می روند بنابراین خدمت به آنان هرمقدار که به نظر بزرگ باشد در حقیقت کوچک و ناچیز است چرا که آنها برای دوام و قوام انقلاب هزینه ای پرداخته اند که درک و تصور میزان آن از عهده بسیاری که چنین هزینه ای نپرداخته اند خارج است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج الغدیر عنوان کرد: با یافتن راه های جدید برای ارتباط بهتر با خانواده های معظم شهدا و به ویژه به روش این برنامه (جمع آوری مردم محله در مقابل درب منزل شهید) به مردم یادآوری می شود که خانواده شهدا زحمات و صدمات بسیاری متحمل شده اند تا آسایش و امنیت کنونی تامین شود بنابراین این شهدا هستند که آبروی کوچه ها و افتخار محله های ما هستند.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark