داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۳
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان در گفتگو با اوشیدا،
جوانان روش زندگی شهدا را سر لوحه خود قرار دهند/تلاش جهت معرفی شهدا به جوانان
کد مطلب: ۳۹۹۴۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۹
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی گفت:برنامه ها و مراسماتی که به منظور پاسداشت شهدا برگزار می شود باید طوری طراحی شود که شهدایمان را برای جوانان و نسل امروز بشناساند.
جوانان روش زندگی شهدا را سر لوحه خود قرار دهند/تلاش جهت معرفی شهدا به جوانان
محمد ناظری فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان با اشاره به نقش شهدا در زنده نگه داشتن نام اسلام و انقلاب در هشت سال جنگ تحمیلی گفت:امروزه هر آنچه سبب راحتی و اسایش مردم ایران اسلامی است از خون شهدای عزیزمان است.

ناظری افزود:فداکاری و جانفشانی شهدای عزیزمان هیچگاه فراموش نخواهد شد ،شهدا با روح ملکوتی خود به آفاق الهی رسیدند.

وی اظهار کرد:برنامه ها و مراسماتی که به منظور پاسداشت شهدا برگزار می شود باید طوری طراحی شود که شهدایمان را برای جوانان و نسل امروز بشناساند.

ناظری افزود:جوانان جهت موفقیت در زندگی روزمره شهدا و روش زندگی آنان را که سراسر ساده زیستی بود سرلوحه قرار دهند ،که این رمز پیروزی و عاقبت بخیری در دنیا و آخرت است.
فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان بیان کرد:برگزاری سالروز دفاع مقدس که هر ساله به شکرانه شهدا و رهبر انقلاب اسلامی برگزار می شود یاد آور دلاوری ها و ایثار فرزندان جمهوری اسلامی است .

وی افزود:امسال هم این هفته با برنامه های متنوع و در راستای بصیرت افزایی و شناخت جوانان از دستاوردهای شهدا در سیستان با شکوهتر از گذشته بر گزار شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
محمد
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۲۰:۳۵:۰۰
با سلام خدمت فرمانده قرارگاه شهید هراتی انشاالله اقای ثمره از جان و دل شهدایمان را به جوانان معرفی میکند خسته نباشی دلاور ؟؟؟؟؟ (9314)