داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
عروس خوش‌شانس در روز عروسی‌ از مرگ حتمی گریخت! +فیلم
کد مطلب: ۶۳۹۷۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
عروس برزیلی که با سوار شدن بر یک هلیکوپتر قصد غافلگیر کردن داماد را داشت از حادثه سقوط هلیکوپتر جان سالم به در برد.
عروس خوش‌شانس در روز عروسی‌ از مرگ حتمی گریخت! +فیلم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: عروس جوان برزیلی که در روز جشن عروسی‌اش با سوار شدن بر یک هلی‌کوپتر قصد غافلگیر کردن داماد و مهمانان را داشت از یک حادثه وحشتناک جان سالم به در برد. هلیکوپتر حامل عروس در مقابل چشمان وحشت‌زده مهمانان سقوط کرد و همه را دچار شوک و حیرت کرد. با این وجود نه تنها این عروس خوش‌شانس از مرگ حتمی گریخت بلکه مراسم عروسی نیز ادامه پیدا کرد.

ویدئویی که منتشر شده است لحظه وحشتناک سقوط هلیکوپتر عروس را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود پس از آنکه هلیوکوپتر در محوطه برگزاری این جشن عروسی آماده فرود می شود ناگهان در اثر نقص فنی به دور خود می‌چرخد و به زمین برخورد می کند. ویدئوی دیگر هلی‌کوپتر را در حالی که غرق شعله های آتش است نشان می دهد. بنا به گزارش رسانه های برزیلی در لحظه حادثه چهار نفر در داخل هلیکوپتر حضور داشتند که همگی نجات یافتند. گفته می شود خارج شدن کنترل هلیکوپتر از دست خلبان موجب این حادثه شده است. هنوز هویت عروس و داماد و محل دقیق برگزاری جشن عروسی در برزیل اعلام نشده است.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که چنین حوادثی در روز جشن عروسی در برزیل رخ می دهد. در سال 2016 یک عروس برزیلی بر اثر سقوط هلیکوپتر جانش را از دست داد. " روزمیره سیلوا" که قصد داشت با فرود در محوطه برگزاری جشن عروسی، داماد، نارکوئس داماسینو" و 300 مهمان حاضر در جشن را غافلگیر کند دچار این حادثه شد.  در این حادثه به همراه عروس  سه نفر دیگر در هلیکوپتر حضور داشتند که جانشان را از دست دادند.

 

 
 
00:00 00:16
کد ویدیو

 

 
 
00:00 00:20
کد ویدیو
 
 
 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark