داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
برخورد قانونی با گران‌فروشان و متخلفین بازار زابل
کد مطلب: ۶۴۰۵۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷
فرماندار شهرستان زابل در جلسه تنظیم بازار ماه مبارک رمضان گفت: گران فروشان را نقره داغ کنید .
برخورد قانونی با گران‌فروشان و متخلفین بازار زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: هوشنگ ناظری در جلسه ستاد تنظيم بازار كه با محوريت تامين اقلام و كالاهاي مورد نياز مردم در ماه مبارك رمضان برگزار شد ، ضمن تبريك ماه ضيافت الهي و تشريح آثار و بركات اين ماه اظهار داشت : مردم نبايد در ماه مبارك رمضان با كمبود كالاهاي اساسي و مورد نياز خويش مواجه شوند.

وی افزود : اعضاي ستاد تنظيم بازار با جديت بدنبال رفع مشكلات مردم و تامين مايحتاج آنها باشند. تا مومنان در اين ماه پرفضيلت دغدغه تهيه اقلام مورد نياز خود را نداشته باشند و بتوانند از بركات ماه نزول قرآن بهره وافر را ببرند .

فرماندار شهرستان زابل همچنين خواستار افزايش اكيپ هاي بازرسي و نظارت بيش از پيش بر فروش محصولات و كالاها شد وتاكيد كرد با كساني كه با بي رحمي ، بدور از انصاف و خودسرانه به دنبال افزايش قيمت ها و فروش كالاها با قيمت هاي غير مصوب و گزاف هستند برخورد قانوني شود.

لازم به ذكر مي باشد : همشهريان گرانقدر و مردم شريف مي توانند در صورت مشاهده گران فروشي و احتكار كالاها مراتب را از طريق سامانه رسيدگي و پيگيري شكايات ۱۲۴ و نيز شماره تماس هاي ۳۲۲۲۱۳۳۸ و ۳۲۲۲۱۳۳۹ مربوط به اتاق اصناف شهرستان زابل نیز اعلام فرمايند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark