داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس هیئت فوتبال هیرمند:
لیگ فوتسال برای اولین بار در هیرمند برگزار شد
کد مطلب: ۶۴۳۳۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲
برای اولین بار درشهرستان هیرمند لیگ سطح بندی فوتسال با حضور 14 تیم در شهرستان مرزی هیرمند در حال برگزاری است.
لیگ فوتسال برای اولین بار در هیرمند برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حسینعلی گزمه رئیس هیئت فوتبال شهرستان هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند گفته است: برای اولین بار درشهرستان هیرمند لیگ سطح بندی فوتسال با حضور ۱۴ تیم در شهرستان مرزی هیرمند در حال برگزاری است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان هیرمند افزود : این لیگ با حضور ۱۴ تیم آغاز شده و هر تیم باید ۸ بازیکن بزرگسال و ۴ بازیکن زیر ۲۰ سال داشته باشد، این شرط برای تقویت و شناخت تیم های پایه شهرستان گذاشته شده است.

وی ادامه داد : تیم ها در ۱۳ هفته با هم به رقابت خواهند پرداخت و هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه این رقابت‌ها در قالب ۷ مسابقه برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه تا کنون شش هفته از مسابقات برگزار و در شرف آغاز هفته هفتم هستیم افزود : تا کنون بالغ بر ۴۲ بازی انجام شده و تعداد ۴۹ بازی دیگه باقی مانده است که در هفت هفته آتی برگزار خواهد شد.

گزمه گفت : در پایان مسابقات از این ۱۴ تیم ۸ تیم جواز حضور در لیگ برتر شهرستان را دریافت و تیم های باقی مانده در سطح لیگ دسته یک باقی خواهند ماند و در فصلهای آینده هر تیم جدیدی که در رشته فوتسال آقایان بخواهد وارد فوتسال شود بجز این ۱۴ تیم ابتدا باید در زیر گروه بازی نماید و در پایان دو تیم اول جواز حضور در لیگ یک را بدست خواهند آورد.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان تصریح کرد : در فصل های آینده تیم های راه یافته به لیگ برتر و دسته یک هر کدام جداگانه به رقابت خواهند پرداخت و دو تیم آخر جدول به رده پایین تر سقوط خواهند کرد و دو تیم لیگ یک به لیگ برتر سعود خواهند کرد و قهرمان لیگ برتر به مسابقات استانی معرفی خواهد شد.

وی در پایان گفت : از این پس در رده فوتسال بزرگسال آقایان جز سه سطح برتر، یک، زیرگروه، جام رمضان و جام دهه فجر مسابقات دیگری برگزار نخواهد شد و ان شاالله در برنامه امسال در صورت همکاری ادارات شهرستان در صدد برگزاری سومین دوره جام کارکنان دولت در هفته دولت خواهیم بود.
Share/Save/Bookmark