داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین:
دشمن شناسی باید کانون توجه قرار گیرد/ وحدت و برادری ملت ایران توسط دشمنان نشانه گرفته شده
کد مطلب: ۶۱۹۰۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توحه به حیله های فراوان دشمن برای نفوذ در کشور، دشمن شناسی باید کانون توجه قرار گیرد.
دشمن شناسی باید کانون توجه قرار گیرد/ وحدت و برادری ملت ایران توسط دشمنان نشانه گرفته شده
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سردار علی فضلی در مراسم چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه زابل عنوان کرد: امروز وحدت و برادری ملت ایران توسط دشمنان نشانه گرفته شده بنابراین باید با هوشیاری مراقب توطئه های شوم آن ها بود.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد که این وحدت خدشه‌دار شود، افزود: جوانان باید در این زمینه آگاه باشند و همواره در راه ولایت گام بردارند.

سردار فضلی تصریح کرد: رمز ماندگاری شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس معامله آن ها با خدا برای کسب رضایت او بود چرا که این افراد به هیچ عنوان متکی به اشخاص و افراد نبودند.

وی ادامه داد: عملیات والفجر هشت که حدود هفتاد شبانه روز طول کشید شد، طولانی ترین عملیات رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین ابراز کرد: جبهه امروز، جبهه فرهنگی است چرا که دشمن با به‌ کارگیری ابزار جنگ نرم همچون اینترنت و شبکه‌های مجازی و نفوذ افراد به‌ ظاهر فرهنگی در دستگاه‌ها به دنبال نفوذ است.

وی تاکید کرد: از استان سیستان وبلوچستان شیعه و سنی همه در کنار هم از پرچم رسول خدا دفاع کردند بنابراین امروز باید مراقب باشیم دشمن وحدت را نشانه گرفته است.

سردار فضلی با عنوان اینکه به لطف خداوند متعال و وحدت موجود در جامعه، مقاومت اسلامی هویت پیدا کرده است، بیان کرد: مجاهدتهای هشت سال دفاع مقدس فرزندان این امت از جمله استان سیستان وبلوچستان که ریشه در تاریخ دارد فراموش شدنی نیست.

سردار فضلی اظهار کرد: هویت یافتن مقاومت در سوریه، عراق، یمن و لبنان به واسطه همین درسی است که از دفاع مقدس گرفته شده است.

وی با عنوان اینکه طبق فرمایش امام خمینی انقلاب اسلامی دارای سه پایه قران، عترت و مردم است، تصریح کرد: دشمن برای ضربه زدن به مسلمان با ترفندهای مختلف وارد صحنه می‌شود و برخی مواقع هم به ظاهر همگام با ما حرکت می‌کند که در این راستا باید مراقب این حیله‌ها بود.

سردار فضلی اضافه کرد: دشمن شناسی باید در تمامی آحاد جامعه به ویژه به ویژه در مراکز علمی و آموزشی دانشگاهی و دانشجویی کانون توجه قرار گیرد چرا که آنان افسران جوان سپاه اسلام وجنگ نرم هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن همه ظرفیت و توان خود را برای جنگ نرم به کار گرفته، افزود: جنگ نرمی که امروز دشمنان به وجود آورده اند جایگزین جنگ دیروز است و به وجود آورندگان آن هم همان کسانی هستند که جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند.

انتهای پیام


Share/Save/Bookmark