داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دهمرده:
آمریکا ویروس کرونا را در سانسور خبری مدیریت می کند/ایران پیشرفته ترین بیمارستان های جهان را در اختیار دارد
کد مطلب: ۶۹۳۴۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۲
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت : شبکه های معاند و ضد انقلاب همواره اخبار کذب به خورد مردم جهان می دهند که در بحث ویروس کرونا نیز با تمام توان به میدان آمده اند تا وضعیت کشور را بحران زده جلوه دهند.
آمریکا ویروس کرونا را در سانسور خبری مدیریت می کند/ایران پیشرفته ترین بیمارستان های جهان را در اختیار دارد
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: ویروس کرونا یک بیماری بین المللی است که کل دنیا با آن درگیر هستند.
وی افزود: در ایران با توجه به آزادی بیان و رسانه آمار دقیق و شفاف روزانه اعلام می شود در صورتی که در کشوری همچون آمریکا ویروس کرونا در سانسور خبری مدیریت شده است.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایران یکی از بزرگترین کشورها در خصوص تجهیزات پزشکی است که در عین حال متخصصان نخبه در لباس پزشکی به مردم خدمت می کنند.
دهمرده بیان داشت: از آنجایی که بسیاری از کشورها ویروس کرونا را در سانسور خبری مدیریت می کنند به مراتب وضعیت بدتری از کشور ما دارند چرا که این ویروس حد و مرز نمی شناسد.
وی گفت: شبکه های معاند و ضد انقلاب همواره اخبار کذب به خورد مردم جهان می دهند که در بحث ویروس کرونا نیز با تمام توان به میدان آمده اند تا وضعیت کشور را بحران زده جلوه دهند ، اما در طول چهل سال گذشته به وضوح مشاهده شده است که در پایان این روسیاهی است که برای دشمنان باقی می ماند.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم نگران خدمات درمانی نباشند چرا که نظام با تمام امکانات برای مبارزه با این ویروس به میدان آمده است و بیمارستان های فوق تخصصی ما برای درمان در اختیار مردم قرار خواهد داشت.
وی با بیان اینکه پیشگیری از درمان هزینه کمتری دارد از شهروندان خواست تا با رعایت نکات بهداشتی تا حد امکان از این بیماری دوری کنند.
دهمرده ضمن تقدیر از پزشکان در خصوص کنترل و درمان بیماران در روزهای اخیر گفت: وزارت بهداشت تا حد امکان در اختیار مردم ماسک و محلول های ضد عفونی کننده قرار دهند .
نماینده مردم سیستان همچنین بیان داشت: شهروندان نیز با رعایت نکات بهداشتی سطح آگاهی خود را نسبت به پیشگیری این ویروس بالا ببرند تا خطر ابتلا به بیماری را کاهش دهند.
دهمرده با بیان اینکه خوشبختانه سیستان و بلوچستان از جمله استان های کم آسیب در بحث ویروس کرونا است خاطرنشان کرد: همچنین شهروندان از تجمعات و تردد های غیر ضروری در جامعه خودداری کنند.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark