داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران زابل
۱۷ حرفه به صورت رایگان در مرکز فنی و حرفه ای خواهران آموزش داده می شود
کد مطلب: ۶۰۶۰۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران شهرستان زابل عنوان کرد: به منظور افزایش مهارت در منطقه ۱۷ حرفه به صورت رایگان در مرکز فنی و حرفه ای خواهران آموزش داده می شود.
۱۷ حرفه به صورت رایگان در مرکز فنی و حرفه ای خواهران آموزش داده می شود
یاس آزادی خواه در گفت و گو بادخبرنگار اوشیدا ابراز کرد: رسالت فنی و حرفه ای افزایش مهارت آموزی در افراد است تا اقشار مختلف جامعه با یادگیری حرفه های مختلف بتوانند برای خود کسب و کاری ایجاد و یا در حرفه ای که هستند تخصص بیشتری پیدا کنند.

وی افزود: عملکرد ادارات فنی و حرفه ای در حقیقت در راستای اقتصاد مقاومتی است چرا که با یادگیری حرفه در این مراکز و به کارگیری آن در جامعه می توان نقش اساسی در اشتغال و خودکفایی برداشت و از این طریق در راستای تولید ملی گام برداشت.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران زابل تصریح کرد: مرکز فنی و حرفه ای خواهران زابل در رشته های سازنده جعبه های کادوئی و تزئینی، نوبافته های ترکیبی(تاپستری)، نقاشی سفال، دوره های تخصصی فنآوری اطلاعات، سوزن دوزی بلوچ و درباردوزی به صورت رایگان کاراموز می پذیرد.

آزادی خواه ادامه داد: سوخت نگارپارچه، کارافرینی، بازاریابی، مشاورمالیات برارزش افزوده، معرق ساقه گندم، خامه دوزی، پرورش بلدرچین، کاربرگیاهان داروئی، قلابدوزی، بسته بندی موادغذایی و عمل اورمیوه خشک کن از دیگر رشته هایی است که به صورت رایگان آموزش داده می شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از گذران دوره و شرکت در آزمون و کسب موفقیت در آن در پایان گواهینامه بین المللی مهارت فنی و حرفه ای به حرفه آموزان اعطاء می شود.

آزادی تاکید کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به مدرس ۱۷ جنب ۱۳۳ مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۵۴۳۲۲۲۶۶۲۲ مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران زابل تماس حاصل کنند و از آموزش های لازم بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: اوقات فراغت و فصل تابستان بهترین زمان برای یادگیری حرفه مورد علاقه به شمار می رود که در این راستا انتظار می رود بانوان منطقه با حضور در کلاس های آموزشی این چنینی و به کارگیری این آموخته ها در زندگی از فرصت به دست آمده بهترین بهره برداری را داشته باشند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark