داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
دستگیری دزدهای ۱۴ کیلو طلا در تهران
کد مطلب: ۷۲۴۹۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۰
رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: طی چند روز پیش گزارشی از سرقت ۱۴ کیلوگرم طلا با استفاده از سلاح سرد به پلیس آگاهی تهران گزارش داده شد.
دستگیری دزدهای ۱۴ کیلو طلا در تهران

به گزارش اوشیدا؛ سردار لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به سرقت ۱۴ کیلوگرم طلا در تهران اظهار کرد: چند روز قبل گزارشی به مرکز فوریت‌های پزشکی استان تهران مبنی برسرقت ۱۴ کیلوگرم طلا با سلاح سرد و ضرب وشتم به پلیس آگاهی تهران گزارش داده شد.

او در ادامه بیان کرد: متاسفانه ساعت ۹ شب در میدان صادقیه در حالی که فردی ۱۴ کیلوگرم طلا را در یک کیف دستی به یکی از استان‌های شمالغرب کشور حمل می‌کرد، از خودرو مسافربری پیدا شد و در یکی از کوچه‌های خلوت مورد ضرب و شتم ۴ نفر موتور سوار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به سرقت رفتن طلاها، گفت: در رصدی که توسط پلیس آگاهی انجام شد به این نتیجه رسیدم که اعضای این باند از سابقه داران کیف قاپی و سرقت به زور هستند و اعضای باند در یکی از مناطق حومه شهر تهران شناسایی شدند.

سردار لطفی تشریح کرد: خوشبختانه در حالی که سارقان در حال آب کردن این طلا‌ها بودند دستگیر شدند و بخش قابل توجه طلا‌ها کشف شد.

Share/Save/Bookmark