داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
چگونه می‌توان تماس صوتی «رایگان» برقرار کرد؟
کد مطلب: ۶۰۲۱۲
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
به گزارش بصیرآنلاین به نقل از آژانس دیجیتال مارکتینگ آراگیل، برخلاف سایر برنامه‌های پیام رسان، با پینگل می‌توانید به خطوط ثابت و حتی دستگاه‌های تلفن همراهی که برنامه ی پینگل را ندارند تماس برقرار کنید. این به کمک سیستم تماس‌های Pinngle-Out است، سیستمی که به شما اجازه می‌دهد تا تماس‌های رایگان داشته باشید.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به نقل از آژانس دیجیتال مارکتینگ آراگیل، برخلاف سایر برنامه‌های پیام رسان، با پینگل می‌توانید به خطوط ثابت و حتی دستگاه‌های تلفن همراهی که برنامه ی پینگل را ندارند تماس برقرار کنید. این به کمک سیستم تماس‌های Pinngle-Out است، سیستمی که به شما اجازه می‌دهد تا تماس‌های رایگان داشته باشید.

روش‌های دانلود:

دانلود از AppStore - دانلود از Google Play - دانلود از کافه بازار

در دنیای امروز اغلب با شرایطی روبه رو هستیم که باید با کسی در خارج از کشور ارتباط برقرار کنیم و تماس رایگان داشته باشیم. در گذشته برقراری تماس تلفنی رایگان از تلفن همراه به خطوط ثابت امری غیر ممکن بود اما اکنون با برنامه ی پینگل امکان‌پذیر است، همچنین برای برقراری تماس با خویشاوندان و دوستان از نسل‌های قدیمی که شاید از گوشی‌های هوشمند استفاده نمی‌کنند و یا برنامه پینگل را بر روی گوشی خود ندارند، سرویس بسیار مناسبی است.

 

چگونه استفاده کنیم؟

شما باید در اعتبار پینگلی (Pinngle Credits) امتیاز کسب کنید. گردونه را بچرخانید و ویدئو‌ها را ببینید، به همین سادگی!

می توانید هر بار با چرخاندن گردونه 0 تا 300 امتیاز کسب کنید. در موارد نادر شما داخل قسمتی خواهید افتاد که تمام امتیاز‌های جمع شده را از دست خواهید داد. اما خیلی هیجان‌انگیز خواهد بود که امتیازهایتان سه برابر شوند.

شما فقط چند دقیقه وقت آزاد دارید؟ این چند دقیقه را صرف کسب امتیاز برای تماس رایگان کنید. اعتبار‌ها را جمع کنید و با تمام جهان تماس رایگان برقرار کنید.

با کمک Pinngle Out می‌توانید با هر یک از مخاطبین خود تماس مستقیم برقرار کنید، زیرا پینگل این قابلیت را دارد که فهرست مخاطبان تلفن همراه شما را با نرم افزار ادغام کند. فقط کافیست مخاطب مورد نظر را مستقیما از Pinngle Out انتخاب کنید.

 

چند ویژگی دیگر درباره‌ی پیام رسان رایگان پینگل و مزایای آن:

کاربری آسان: روش ثبت نام ساده، عملکرد کاربر پسند که حتی برای کاربران مبتدی نیز آسان است. با پیوستن به پینگل می‌توانید دوستان خود را از روی فهرست مخاطبان تلفن همراه یا تلگرام به پینگل دعوت کنید.

رنگارنگ: در فروشگاه استیکرها، پینگل استیکرهای موضوعی مخصوص کاربران کشورهای مشخص دارد از جمله شهرها و تعطیلات، شخصیت‌های تاریخی، عروس و مادر شوهر، تاجر و مجموعه‌های دیگر.

محتاط: این برنامه در مصرف شارژ گوشی شما صرفه‌جویی می‌کند یعنی در مقایسه با پیام رسان‌های مشابه، گوشی شما 30 درصد بیشتر کار خواهد کرد.

صرفه جویی: پینگل در مصرف حجم اینترنت شما صرفه جویی می‌کند. با روشن کردن حالت ترافیک حجمی، مصرف پینگل بدون از دست دادن کیفیت ارتباط، به حداقل می‌رسد. براساس نظر کاربرانی که همزمان از چندین برنامه ی پیام رسان استفاده می‌کنند، هنگام کار کردن با پینگل دستگاه گرم نمی شود.

امن: برنامه ی پینگل امنیت بالا دارد، زیرا کد تایید آن از طریق پیام کوتاه یا تماس به تلفن همراهتان برای شما ارسال می‌شود.

محرمانه: با استفاده از تنظیمات برنامه می‌توانید وضعیت خود و شرایط پیام‌ها را تنظیم کنید، یک لیست سیاه از مخاطبین بلاک شده درست کنید و اعلاناتی در مورد مخاطبین جدید که به پینگل پیوسته اند، دریافت کنید.

مناسب: همانطور که قبلا اشاره شد کاربران از مزیت گرم نشدن دستگاه تلفن هنگام استفاده از پینگل را ذکر کردند. علاوه بر این از ویژگی دیگر پینگل این است که می‌توان برای چپ دست‌ها جانمایی صفحه ی کلید را تغییر داد.

بدون اشکال: نسخه‌ی آخر پینگل عمیقا مورد آزمایش قرار گرفته است و هیچ مشکلی در استفاده از نرم افزار نشان نداده است.

جهانی: نرم افزار تمام قابلیت‌های برنامه‌های پیام رسان را فراهم می‌کند، از جمله چت رایگان، ارسال سریع عکس‌ها، فایل‌ها، موقعیت‌ها و اطلاعات دیگر بین کاربران پینگلی.

با پیوستن به پینگل می‌توانید دوستان خود را از روی فهرست مخاطبین تلفن همراه یا تلگرام مستقیما به پینگل دعوت کنید.

برای دانلود این نرم‌افزار می‌توانید از روش‌های زیر دست به کار شوید و تماس‌های رایگان را تجربه کنید:

دانلود از App Store - دانلود از Google Play - دانلود از کافه بازار
Share/Save/Bookmark