داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
انهدام باند سارقان مسلح و کشف 5 کیلوگرم طلا و جواهر در زاهدان
کد مطلب: ۶۲۰۱۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵
فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان مسلح و کشف پنج کیلو گرم طلا و جواهر در یک عملیات پلیسی موفق در شهر زاهدان خبر داد.
انهدام باند سارقان مسلح و کشف 5 کیلوگرم طلا و جواهر در زاهدان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سردار "محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبرگفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل یکی از شهروندان در شهر زاهدان بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان جنایی با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی اعضاء باند سارقان مسلح سابقه دار و حرفه ای شدند و آن ها را تحت مراقبت خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هفت نفر از اعضاء این باند در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از این مکان پنج کیلوگرم طلا و جواهر و 28 عدد سکه طلا نیز کشف و به مال باخته تحویل داده شد.

سردار قنبری تصریح کرد: در بررسی سوابق سرکرده این باند مشخص شد وی به دلیل سرقت های متعدد در حبس بوده، که پس از آزادی دوباره اقدام به سرقت مسلحانه کرده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: فرزندان دلیر ملت در نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد و اجازه جولان را به برهم زنندگان آرامش شهروندان نخواهند داد .

انتهای پیام

Share/Save/Bookmark
مرجع : پایگاه اطاع رسانی پلیس
    عکاس :