داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
عذرخواهی از اخراج کارمند دوربین‌ به دست
کد مطلب: ۱۱۴۳۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۴
اوشیدا: مدیر AOL در یک نشست عمومی، بر سر یکی از مدیران محلی خود که در حال تصویربرداری از محتوای جلسه بود فریاد زد:دوربینت را زمین بگذار، تو اخراجی!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: تیم آرمسترانگ مدیر امور اجرایی شرکت AOL مجبور شد به علت اخراج ناگهانی یک کارمند خود در جریان یک نشست عذرخواهی کند.
وی هفته گذشته آبل لنز مدیر واحد خلاقیت در یکی از زیرمجموعه‌های محلی شرکت AOL را از محل کارش اخراج کرد. این کار در اتاقی مملو از کارمندان و در حضور هزاران نفر دیگر که در سالن کنفرانس حضور داشتند صورت گرفت.
آرمسترانگ با انتشار بیانیه‌ای به اشتباه خود اذعان کرد و به عنوان مدیرعامل این شرکت مسئولیت اقدام اشتباه خود را بر عهده گرفت. هدف از برگزاری نشست یاد شده بحث در مورد روش‌های سودآور کردن یکی از کسب وکارهای محلی AOL موسوم به Patch بود. Patch مجموعه‌ای از وب سایت‌های محلی AOL است که اخبار مناطق مختلف را پوشش می‌‌دهند. AOL برای طراحی سایت‌های مربوط به این پروژه بیش از ۳۰۰ میلیون دلار هزینه کرده است.
علت این اخراج آن بود که آبل لنز در حال تصویربرداری از محتوای جلسه بود و آرمسترانگ پس از پی بردن به این مساله فریاد می‌زند که آبل. دوربینت را همین حالا زمین بگذار. تو اخراجی. برو بیرون! این کارمند اخراجی مجددا در این شرکت مشغول به کار شده است.
AOL در تلاش است با جذب تعداد جدیدی شریک برای پروژه patch آن را به سودآوری برساند. البته گفته می‌شود این شرکت برای کاهش هزینه‌ها قصد دارد تعداد از کارکنان این بخش را از کار برکنار کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : آی تی آنالایز
    عکاس :