داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
اعتراض پرسپولیسی‌ها به زمان استراحت سپاهان
کد مطلب: ۶۶۴۳۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
پندار خمارلو مدیررسانه‌ای باشگاه پرسپولیس به زمان استراحت تیم فوتبال سپاهان اعتراض کرد.
اعتراض پرسپولیسی‌ها به زمان استراحت سپاهان
پندار خمارلو مدیررسانه‌ای باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه اتفاقی که رخ داده این است که خیلی تیم‌ها در نیم فصل دوم به جای اینکه در زمین مسابقه به دنبال نتیجه گیری باشند بحث مصاحبه‌ها و بیانیه‌ها را پیش می‌کشند و در بعضی مواقع می‌گویند سکوت می‌کنیم، اما بیانیه می‌دهند.

او ادامه داد: من درباره تیم سپاهان می‌گویم که این تیم در نیم فصل اول ۱۰ بازی در لیگ برتر و جام حذفی در نقش جهان داشته است که ۹ بازی این تیم روز جمعه بوده است و فاصله ۸ بازی این تیم کمتر از ۶ روز نبوده است و با ما زمانی بازی کرده که ۸ روز استراحت داشته است. پرسپولیس فقط در نیم فصل اول ۳ - ۴ بازی اش در روز تعطیل بوده و سایر دیدار‌ها همانند بازی فردا روز پنج شنبه برگزار می‌شود.

خمارلو تصریح کرد: ما به این موضوع اعتراض نمی‌کنیم و می‌گوییم که برنامه سازمان لیگ است و نتیجه در زمین بازی مشخص می‌شود و به این مسائل کاری نداریم، اما همه این اتفاقات رخ می‌دهد. سپاهان قبل از بازی با تراکتورسازی ۸ روز استراحت کرد در صورتی که تراکتورسازی برخلاف سپاهان بازی کرده و اشکان دژاگه هم برای دیدار این هفته خود از دست داد و این شرایط نرمالی برای همه نیست.

مدیررسانه‌ای باشگاه پرسپولیس گفت: ما در بحث استفاده از کمک داور ویدیویی گفتیم که ما به دنبال برابری و عدالت بین همه باشگاه‌ها هستیم. ما می‌گوییم VAR بیاید تا عدالت برقرار شود و خوشبختانه در آن جلسه من هم حضور داشتم و نکات فنی خوبی مطرح شد و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال آن بحث را دنبال می‌کنند. قلعه نویی همین ۲ سال پیش زمانی که مربی تراکتورسازی بود به برنامه سازمان لیگ اعتراض کرد که چرا بازی پرسپولیس یک روز زودتر از آنها برگزار می‌شود. ما می‌خواهیم به این حرف‌ها و بیانیه‌ها توجهی نشود. همانطور که ما بیشترین ضرر را از داوری نسبت به سایر تیم‌ها داشتیم بهتر است که این بحث‌ها در زمین فوتبال نه با بیانیه و اطلاعیه نوشتن مشخص شود و این خواسته ما است.

او در پایان خاطر نشان کرد: فاصله برنامه بازی تیم‌های دیگر را با دیدار‌های ما را ببینید که ما روز پنج شنبه و غیر تعطیل بازی می‌کنیم و چقدر برنامه ما با سایر تیم‌ها متفاوت است.
Share/Save/Bookmark